aracıma cam filmi taktırmak istiyorum

Aracıma Cam Filmi Taktırmak İstiyorum

Yasal ve serbest olması ile yeniden konuşulan araç cam filmi, otomobil meraklılarını heyecanlandırdı. Artık cam film sebebi ile trafikte ceza kesilemeyecek. Yönetmeliğin değişmesi ile birlikte cam film taktırmak serbest hale geldi. Ancak bazı şartlara uyulması gerekiyor. Öncelikle ön cama taktırılması maalesef yasalar kapsamında yasak. Cam filmlerinin üretiminde kullanılan PVC içerikli ürünler de yasak kapsamında. Bir de camların çok koyu olmaması da kamusal alan ve güvenlik için önemli. Bunların dışında cam film artık araçlarda meraklıları için serbest. Resmi gazete de yayınlanması ile birlikte cam film meraklıları araçları için çoktan sıra oldular bile. İster görsel açıdan, ister konfor için, isterseniz güvenlik sebebi ile olsun siz de gönül rahatlığı ile aracınıza GMC Araç Cam Filmi uygulatabilirsiniz.

Cam filmi taktırmak istemenin muhtelif sebepleri olabiliyor

Örneğin yeniden yasalaşmasında büyük rol oynayan ve aldığı trafik cezasına karşılık dava açan bir bayan vatandaşın dediği gibi: özellikle bayanlara yönelik trafikte tacizi önleyebiliyor. Araç camı kırılarak yapılan kapkaç ve hırsızlıkları cam film yapısı itibari ile önlüyor. Özellikle yaz ayları başta olmak üzere, güneş ışığından ve sıcaklığından korunmak ve sağlıklı görüş açısı kazanmak için de cam filmleri oldukça fazla tercih ediliyor. Keza görüşü netleştirdiği gibi UV ışınlarını da %99 oranla engellediği kanıtlanmıştır. Bu da sağlık açısından önemlidir. Özellikle çocuklu ve bebekli aileler araçlarının arka camları için cam filmi tercih ediyorlar. Çocukların sağlığı başta olmak üzere, konforları içinde cam filmi ailelerin ortak fikri. Yapılan birçok araştırmada cam filmlerin cilt kanserini önlemesi açısından büyük fayda sağlandığı da gözler önüne serilmiştir. Bazen sadece dış görünüş ve görsellik için uygulanıyor.

Peki nasıl uygulanıyor araç cam filmleri?

Aracınızın camının ebatlarında kesilen filmler özel solüsyon yardımı ile araç camlarına profesyonel eğitimini  tamamlamış master teknisyenler tarafından uygulanmaktadır. Sonraki dönemde araç camlarında bulunan cam filmlerini çıkarmak/sökmek istediğinizde camınıza hiçbir zarar vermeden çıkarılıyor olması da oldukça önemli. Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel film uygulama merkezleri: GMC Film Bayileri; alanında uzman ve deneyimli personeller ile yapılacak olan uygulamaya başlamadan önce aracınız ve sizin sürüş güvenliğiniz için en uygun çözümü sunmaktadırlar.

Garanti süresi

Elbette profesyonel uzmanlık ve işçiliğin yanında da tüm araç cam film hizmetleri; ömür boyu resmi garanti belgesi ile size teslim edilmektedir (bu garanti sadece uygulamayı yaptırdığınız bayimiz de değil, Türkiye genelindeki tüm yetkili GMC Film bayilerinde geçerlidir).

Ürün/üretim kalitesi

Ürünün kaliteli malzemelerden üretilmesi hem aracınız hem de sizin sağlığınız açısından hayati önem taşımaktadır. GMC Film bayilerinde kullanılmakta olan tüm araç cam filmleri ISO ve AGB belgesine sahip olup, Almanya da bulunan üretim tesislerinde üretilmektedir.

Özellikle kalitesiz/markası bilinmeyen uzak doğu ürünlerinden kendiniz ve sevdikleriniz için titizlikle uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Özellikle belirtmemiz de fayda var ki: Tüketici hakları kanununda yer alan madde içeriğinde, tüketicilerin para ödeyip aldığı tüm yeni/sıfır ürünlerin satıcı tarafından 2 yıl garanti vermesi zorunludur. Can güvenliğiniz ve aracınızı uzun yıllar sağlıklı bir şekilde koruyabilmek için; aracınıza nerede cam filmi yaptırırsanız mutlaka garanti belgesi isteyiniz. (konu hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.)

Cam filmi bütçenize de avantaj sağlamaktadır

Aracınız için yakıt tasarrufu konusunda en büyük yardımcınız GMC Film araç cam filmleri. Sıcağa bağlı klima kullanımı cam filmi uygulaması sonrasında yaklaşık %30 daha azalacağından bu da size yakıt tasarrufu olarak dönecektir.

Ayrıca; araç içi döşemeleri, konsolu, koltukları, dijital parçaları vb. alanları koruduğu için aracınızın da ömrünü uzatacaktır.

Peki cam film ne kadar sürede takılır?

GMC Film bayilerinde araç cam filmi montajı yaklaşık 3-5 saat arasında uygulanmaktadır. Uygulama toz almayan kapalı alanlarda araç parçaları sökülmeden, uygulama anında döşemelerin ve dijital parçaların zarar görmemesi için özel koruyucu maskeler ile monte yapılmaktadır.

Cam film içeriği itibariyle UV koruma katmanı, çizilmeye dayanıklı katmanı, sabit kalmasını sağlayan yapışkan katman ve rengi veren renk katmanından oluşmaktadır.

Cam filmi fiyatları

GMC Film araç cam filmleri uygulama hizmetlerinde Türkiye’de sektörün öncüsü konumdadır. Bu sorumlulukla birlikte, sürekli olarak birçok farklı kitleye hitap eden farklı kampanya modelleri mevcuttur.

Sizde en profesyonel hizmeti alarak en uygun fiyatı ödemek için en yakın GMC Film bayisini ziyaret edebilirsiniz.

EN YAKIN BAYİ FIRSATLAR FİYAT LİSTESİ

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …