araçlarda güneş ve ısı koruması

Araçlarda güneş ve ısı koruması

Güneşin radyasyon ışınları; sıcak yaz koşullarının etkisiyle aracınızın iç sıcaklığını kolaylıkla 70 derece seviyesine kadar ulaşmasına sebep olur. Güneşin zararlı ışınlarını ve ısı artışını engellemek için cam filmi uygulaması yapılan araçlar fabrikadan yeni çıkmış araçlara nazaran daha az etkilenirler.

GMC Araç Cam Filmleri birçok farklı renk tonuna sahiptir. Hava sıcaklığı ve UV ışınlarına karşı çok iyi koruma sağlar. Biz aracınızın içerisinde; GMC Araç Cam Filmi uygulamasını yaptırdıktan sonra yaklaşık %75 ısı azaltmayı garanti ediyoruz. Ayrıca Güneş parlaması ve zararlı radyasyon ışınlarını GMC Araç Cam Filmleri ile engelliyoruz. Yaptıracağınız uygulama ile aynı zamanda aracınıza yakıt tasarrufu sağlarsınız. Böylelikle aracınızın motor ömrüde daha uzun olur.

Uzman bayi teknisyenlerimiz ile aracınızın hiçbir parçasını sökmeden profesyonel titizlikle uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

GMC Araç Cam Filmleri polarize, metalize, güvenlik ve seramik cam filmleri olmak üzere 4 ana gruba ayrılır. Aracınıza uygulatacağınız tüm GMC Araç Cam Filmleri “ömür boyu garanti” kapsamındadır.

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …