cam balkon cam filmi

Cam Balkon Cam Filmi

Cam balkon sistemi diye adlandırılan katlanır cam teknolojisi 1981 yılında ilk defa Finlandiya’da uygulanmaya başlanmıştır. Daha sonra Avrupa kentlerinde yayılmaya başlamış ve 1999 yılında ülkemizde, ANKARA’DA uygulamaları başlamıştır. Cam balkon sistemi kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir.

Dış etkenlerin ve hava şartlarının olumsuzluklarından dolayı balkonunuzdan aktif bir şekilde yararlanmanızı sağlar. cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.
Katlanır cam balkon sistemleri kışın kullanışlı daha konforlu olsa da yazın da tercih edilip size balkonunuzda keyifli sohbetlerin devamını sürdürür.

Cam balkon teknolojisinde kullanılan cam genellikle şeffaf yapıdan oluşmaktadır.

Fakat unutulmaması gereken önemli bir etken varsa oluşturulan cam balkon sistemi panoramik bir görüntüyle birlikte yoğun bir güneş enerjisine ve güneş ısısını almaya maruz kalır. Örneğin dış alanda hava sıcaklığı 30 derece ise cam balkonun yapıldığı alanın iç kısmında sıcaklık yaklaşık %20 daha fazla artmaktadır.

GMC Film olarak evinizde yada işyerinizde kullanımını sağladığınız cam balkon sisteminizin daha güvenli konforlu ve enerji tasarrufu sağlamak için üretilen GMC Mimari Cam Filmi ile tanıştırmak isteriz.

Kirada oturduğunuz veya satın aldığınız evlerdeki aradığınız 1. Özellik güneş almasıdır. Evin temelleri atılmadan önce belirlenen mimari projedeki evin güneş alan kısımlarında mutlaka bir balkon mevcuttur.

Özellikle bu balkonunuza katlanır cam balkon sistemi yaptırdıysanız sizin ve aileniz güvenliği açısından GMC MİMARİ CAM filmlerini Daily, Live, Sport, Night (renk tonu) seçenekleri ile sunuyoruz.

Arzu ederseniz GMC güvenlik cam filmlerini’de eviniz, işyeriniz veya yapılarınız da kullanılan cam balkon sistemleri içinde önerebiliriz.
Böylelikle hem güneşin zararlı ışınları ve sıcaklıktan korunursunuz hemde güvenlik önlemi alabilirsiniz.

Cam balkonda cam filminin faydaları

  • Yapılan katlanabilir cam balkonuzun daha güvenli ve konfor içermesi açısından özellikle yaz aylarında balkonda keyif yaparken, zararlı güneş ısısının % 86’lık kısmını balkonunuzun içine girmesine engel olur.
  • Size Enerji tasarrufu ve CO2 emisyonlarını azaltmak, abartılı klima maliyetlerini düşürerek zararlı iç ısıyı korumak içinde bütçenize yardım olur.
  • Cam balkon yapılan tüm alanın mahremiyetini sağlar.
  • Kiler veya depo amaçlı olarak kullandığınız alanlarda eşyalarınızın, gıdalarınızın büyük bir ölçüde güneşin zararlı ışınlarından koruyarak bozulmalarını engeller.

Cam balkonlarınızın cam filmi uygulaması için Türkiye genelindeki yaygın bayi ağımız ile uygulamayı yapmadan önce detaylı bilgiyi sizinle paylaşıyor, yapılarınız için en uygun olan cam film hizmetimizi size profesyonel ve garantili bir şekilde sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için: GMC Film bayiler

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …