cam filmi neden gerekli

Cam Filmi Neden Gerekli

Cam filmi neden gerekli?

Uygulandığında orijinal renkli cam görünümü veren, estetik görünümünün yanında birçok yarar sağlayan bir aksesuardır. GMC Cam Filmleri, diğer sıradan cam filmlerinin aksine, polarize veya metalize bir tabaka dan oluşan toplam 5 katmandan oluşur. Bu çok katlı metalize film, koyuluk tonu fark etmeksizin güneşin kanserojen UV ışınlarını %99 oranında bloke ettiği gibi kapkaççıların camı kırıp araç içine ulaşmalarına engel oluşturur. Bir kaza anında kırılan camı bir bütün olarak tuttuğundan, bunların parçalanarak sürücü ve yolcuların yaralamasını büyük oranda engeller. Güneşin UV ışınlarının, aracın döşemelerinin bozulmasını ve solmasını engeller. Güneşten gelen ısıyı koyuluk derecesine göre farklı % oranlarında kestiğinden, yazın hem daha konforlu bir sürüş sağlar hem de klima sistemi daha az çalışacağı için yakıt ekonomisine katkıda bulunur. Camın kırılarak dökülmesini zorlaştırdığından, kapkaççıların camı kırıp araç içine ulaşmalarını zorlaştırır. Uygulanan filmin tonuna bağlı olarak otomobilin içindeki eşyaların görünmesini zorlaştırır, hırsızlar üzerinde caydırıcı etki yaratır. Parlamayı azaltıcı etkisiyle karşıdan gelen araçların farlarının veya diğer parlak ışıkların gözünüzü rahatsız etmemesini sağladığı gibi bu özelliği ile sürüş güvenliğine de katkıda bulunur.

ve cam filmi kimi sürücüye göre Aracınızın mükemmel ve estetik görünmesini sağlar..

veya, kimi sürücüye göre de cam filmi içerideki sıcaklığı ve yansımayı/parlaklığı azaltarak sürücünün konforunu arttırır.

UV ışınların içeriye girmesini %99 engelleyerek sizi tehlikeli güneş ışınlarına karşı korur ve aynı zamanda araba koltuklarının da sararmasını engeller.

Güvenlik Cam filmi genel orak dışarıdan gelebilecek cisimlere (Örneğin; taş, yanıcı, patlayıcı maddeler) karşı koruma amaçlı olarak üretilen bir üründür.

Güvenlik filmleri; Aracınızda, iş yerlerinizde, evlerinizde rahatlıkla kullanılabilir materyallerdir.

Fakat güvenlik cam filmlerinin ısı yalıtımına katkısı da büyüktür.

Güvenlik cam filmleri, Silahlı saldırılarda ve hırsızlık durumlarında da camın kırılma direncini arttırıp dağılmasını engeller.
Sizde aracınıza veya yapınıza cam filmi yaptırmadan önce uygulama yaptıracağınız firmadan uygulanacak olan ürünün;
Kalite belgelerini, güvenlik sertifikalarını, ürün menşeini mutlaka öğrenip ailenizi ve sevdiklerinizi korumak için bu hususları göz önünde bulundurun.

özellikle hatırlatmak isteriz ki GMC Film Bayilerinde kullanılan tüm araç cam filmi ve mimari cam film ürünleri alman menşeili olup AGB’den Başarıyla geçmiştir.

GMC Film / Akademi

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …