carismax

Carismax

Car Care sektörünün öncülerinden lider bir markanın bayisi olmaya ne dersiniz?

Carismax standart hizmet anlayışı, ürünlerinin ve ekipmanlarının performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan bayilik dekorasyonları, profesyonel yönetim sistemleri, sektördeki yenilikleri, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla, 500 m2’lik eğitim merkeziyle, %100 müşteri memnuniyeti ile, Carismax Car Care bayilik sistemi işletmenizi her zaman bir adım daha ileriye taşıyacak mükemmel bir iş ortaklığı modelidir.

2003 yılında çalışmalarına başlayan markamız, 2012 yılından itibaren Carismax Car Care Systems olarak yoluna devam etmektedir. Car Care uygulamalarının en üst ve en teknolojik adımlarına ulaşmış olan markamız, bu bilgi birikimini siz değerli yatırımcılara sunmayı hedeflemiştir.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Hiçbir firmanın yapmadığı kadar, çok araç üzerinde testler yapıyoruz. Araç boya yüzeyindeki tüm kusurlar ve zamanla oluşan problemler için sürekli araştırmalar, yeni kimyasallar, yeni makineler ve yeni metodlar deniyoruz. Bu alanda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Car Care sektörü hızla büyümekte, bu yüzden gelişmelere ve teknolojiye seyirci değil ortak olun…

İLETİŞİM