çizilmeye karşı garanti

Çizilmeye Karşı Garanti

ÇİZİLMEYE KARŞI GARANTİ!

Bildiğiniz gibi otomobil koruma sektöründe sürekli yeni ürünler ve yeni iddialar ortaya çıkmakta, bunlardan EN ÖNEMLİSİ şüphesiz çizilmeye karşı verilen garantidir. Üstelik 10 Yıl gibi süreler telaffuz edilmekte!

SATICILARIN ÖRNEK TERİMLERİ:

10 Yıl boyunca fırça çizikleri, kılcal çizikler, ufak çaplı çizilmeler araçta olmayacak! Kuş pisliği, ağaç reçinesi bunların boyayı yakma riski YOK! Üstelik bunun bir Garantisi var! Belgesi var! Başkası anlatsa mübalağa ediyorsun derim fakat hatırı sayılır bir serviste satıcının telefondan müşteriye satmaya çalışırken şunları söylediğine şahit oldum.ce

(yaşanan gerçek olay)

  • Ağabey bu seramik kaplamanın 10 yıl garantisi var. Dışarıda böyle bir şey yok. Aracın beş yıl sonra da ilk günkü gibi çiziksiz olacak. İstediğin her yerde yıkat fırça çizikleri olmayacak.
  • Normal satış fiyatı 2.400 TL şu anda kampanya var bu aya özel 800 TL
  • Daha aşağı kurtarmaz, dışarıda yaptırabilirsin fakat benim garantimi hiçkimse veremez ( verilen garanti de işyeri kartvizitinin arkasında araç plakası, araç sahibinin adı, yapılan uygulama yazılı 🙂 )

(yaşanan gerçek olay)
Birebir tanıdığım uzun yıllardır arkadaşım olan bir kişi; seramik kaplama satıyorum diyerek müşterinin gözü önünde (markası bile belli olmayan car care cila ürününü) 2 kat üst üste uygulayarak:

  • Ağabey bak seramik kaplamanı 2 kat uyguluyorum dayanıklılık böylece 12 yıla çıkıyor denildiğini bile kendi gözlerimle görüp şahit oldum.

Mutlaka izlemişsinizdir; videolarda türlü türlü çizilmezlik testleri yapılıyor.
örneğin: çakmak testi…

Aracınıza uygulatmış olduğunuz Seramik Koruma, bırakın korumayı 3 gün sonra aracınızın rengi solarsa şaşırmayın…

Merdiven altı üretilen ürünler, sözde: 2002’de bağımsız bir kuruluşa test ettirilmiş. Birde bağımsız bir kuruluşa test edilme aşamasından 1 sene önce üretildiğini varsayarsak piyasaya sürülmüş.

Sormak isteriz sen hangi teknolojinin ürünüsün!!!

( otomobil tutkunları çok iyi hatırlar, 2002 yıllarında ne nano koruma, ne hybrid koruma, ne carnauba koruması vardı 🙂 )

Dünya genelinde otomotiv sektöründe kullanılan gerçek nano teknoloji ürünlerinin çıkış tarihi 2006 – 2010 yılları arasında.

Seramik Kaplama ürünleri, Nano HİDROFOBİ altyapısı ile üretilirler

Yani içeriğinde araç boyasını sertleştiren ve çizilmelere karşı daha dayanıklı hale getiren HİDROFOBİ altyapısı mevcuttur.

Hidrofobi nedir ?

  • Bir yüzeyin üzerindeki su damlacıklarına bakıldığında küçük boncuklar şeklinde olduklarını gözlemleyebiliriz.
  • Çoğu yüzeyler bu tarz su toparlayıcı özelliğe sahiptirler.
  • Su damlacıklarının yüzey ile birleştikleri noktadaki açıya bakarak yüzeyin su sever veya su itici özelliğine sahip olup olmadığını kolayca görebiliriz.
  • Su itici (Hidrofob) yüzeylerde bu açı 90° ‘den fazla olmalıdır ve daha az olduğu taktirde su iticilikten bahsedilemez.
  • Bir yüzey ne kadar geniş açı ile su damlacıkların toparlanmasını sağlarsa o kadar hidrofob sayılır.

Doğada bilinen en hidrofob yüzey Nilüfer çiçeğinin yüzeyidir ve 142° ‘lik açıya sahiptir.

Hidrofob yüzeyler kir, yağ ve leke tutunmasını zorlaştırır ve yüzeylerin kolay temizlenmesini sağlar.
Süper-Hidrofob yüzeylerde yağ damlacıkları da diğer sıvılarda olduğu gibi 90° ‘den fazla bir açı ile yüzeyle temas ederler.

Otomotiv Mühendisleri, su bazlı modern otomobil boyaları için yüzey üzerinde kalınlık yaratmayan “NANO TEKNOLOJİ” ürünlerini tavsiye ediyorlar. Gerçek nano teknoloji ürünleri 1996 öncesinde yapılan otomobil boyalarında kullanılamıyorlar, kullanılsa bile pek fazla etki yaratmıyorlar.

GMC Film olarak AUTOTRIZ markalı ürünlerimize güveniyoruz. “Süper Hidrofobik Nano Teknoloji” ürünlerinin uygulamasını yapıyoruz.

Uygulayıcılara ve Müşterilerimize şimdiye kadar kullandıkları;

EN İYİ, EN PARLAK, EN GÜVENİLİR, EN DAYANIKLI uygulamayı garanti ediyoruz.

ve diğer uygulama hizmetlerimizde olduğu gibi Seramik Kaplama uygulamasını’da Türkiye genelindeki tüm bayilerimizde geçerli olan Resmi Garanti Belgesi ile size teslim ediyoruz.

Yaptığımız uygulamalara müşterilerimizin isteklerine uyarlanmış;
resmi, gerçek, sorunsuz yani tam da sizin istediğiniz gibi GARANTİ sağlıyoruz.

Şimdi arzu ederseniz, sizi GMC Film Seramik Kaplama ile tanıştırmaya davet ediyoruz…

seramik kaplama

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …