Fabrika Cam Filmlerinde Global Kalite

Fabrika Cam Filmlerinde Global Kalite

Üretim tesisleri, geri dönüşüm tesisleri, fabrikalar ve her kapasitedeki imalathanelerde ekstra güvenlik, cam filmleriyle oluşturuluyor. Bina ve araç cam filmleri, iş güvenliğinin eksiksiz şekilde sağlanması için profesyonel üretim esaslarıyla geliştiriliyor.

Yanmaya karşı dayanımlı ve 240 dereceye kadar koruma sağlayan cam filmleri, patlama ve çeşitli risklere karşı güvenlik sağlar. Fabrika güvenlik cam filmi olarak geliştirilen ürünler, uluslararası kalite standartları dahilinde imal edilerek uygulanıyor.

Fabrikalara Cam Filmi Neden Uygulanmalıdır?

Can ve mal güvenliğinin sağlanması ve olası risklerin önlenmesinin yanı sıra enerji verimliliği için de uygulanmalıdır. Yaz aylarında iklimlendirme maliyetlerinin azaltılması, kış aylarında ideal ısı tasarrufunun sağlanmasına önemli rol oynayan cam filmleri, iş alanlarında güven sağlar.

Güvenlik filmi, güneş koruma cam filmi, dekoratif cam filmi gibi farklı ürün seçeneklerine göre faaliyet alanlarında konfor elde edilir. UV ışınlarını yüksek oranda önleyen ve çalışma alanlarında güneşin zararlı etkilerini önleyen filmler, yangın veya patlama gibi çeşitli risklere karşıda dayanımlıdır.

Özellikle tehlikeli madde üretimi yapılan fabrikalarda, patlama riski olan üretim tesislerinde iş ve işçi güvenliğinin sağlanması için önemli uygulanması gereken ürünlerdir.

Cam Filmi Kullanmanın Avantajları

Sektörel kullanımda avantaj sağlayan bina cam filmleri, enerji tasarrufu ve enerji veriminin artırılmasına katkı sağlıyor. Hem dış alan dekorasyon hem iç dekorasyonda estetik görünüm yanı sıra iş alanlarına konfor sağlar.

En az 10 yıl kullanım garantisi, çizilmeyi önleyen tabaka formülü ve beş katmanlı yapısıyla oldukça güvenlidir. Yerleşik sistem güvenlik formülü ve seyir güvenlik sistemi olarak değerlendirilen cam filmleri, sadece arabalarda değil, iş makineleri, gemiler ve taşımacılık sistemlerinin tamamında kullanılabiliyor.

Fabrikalarda tercih edilen sistemlerden biri de güvenlik camlarıdır. Şeffaf görünümleriyle avantaj sağlayan ürünler, patlama ve cam kırılmalarında, yangın risklerinde ultra koruma sağlar. Hem üretim merkezinin hem çalışanların güvenliğini sağlarken, maddi hasarların da yüksek oranda önlenmesine olanak sağlar.

Sektörlere Göre Cam Filmleri

Bina ve ofis tasarımlarında kullanılan cam filmleri, fabrika ve üretim tesislerinde güvenlik formülleriyle tasarım ediliyor. Sektörlere ve iş alanlarına göre geniş bir skala sunulan cam filmlerinde, dekoratif şıklık yine maksimum kalitede sağlanıyor. Teknoloji üretim merkezleri, gıda ve kuru gıda üretim tesisleri, tekstil, mobilya ve farklı sektörlerde üretim yapılan tüm bina ve tesislerde cam filmleri uygulanabilir.

Ofis ve büro alanlarına uygun dekoratif film çeşitleri, imalat alanlarına uygulanabilir güvenlik filmleri ve dış cephede uygulanabilir bina cam filmleriyle farklı seçenekler sunuluyor. Üstelik sadece cam yüzeylere değil, pencere sistemlerine, kapı ve yapı bölümlerinin tamamına uygulanabiliyor.

Patlama ve yangın risklerine karşı iç ve dış dekorasyon alanlarının tamamında uygulanabilir ürünlerdir. Firma ve markalara göre istenilen her renk ve desende uygulama seçeneğiyle, fabrikalara zengin tasarım seçkileri sunuluyor.

Profesyonel, Kaliteli ve Güvenilir Tasarımlar

GMC Film kalitesi ve üretimden tasarıma profesyonel sunumlar, bina, ofis, araç ve yapılarda güvenlik unsurlarını artırıyor. Laboratuvar çalışmalarıyla geliştirilen, modern teknolojiler ile üretilen cam filmleri, sağlam, dayanıklı ve her mevsim koşullarında dirençlidir.

Makine ve teçhizatın korunması, donanımların ve fabrika sistemlerinin UV ışınlarından etkilenmemesini sağlayan ürünlerle, güven sağlıyoruz. Tehlike sınıflarına göre iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun niteliklerde yapılar için güvenlik filmleri, tüm firmalara avantaj sağlar.

Görsel kalite, koruyucu tabaka sistemi, cazip fiyatlar ve uzun süre kullanım güvencesiyle, tüm iş alanlarına GMC Film bayileri olarak profesyonel uygulama sunuyoruz. Tasarım, satış ve uygulama hizmetleriyle global kalitede iş sunumu gerçekleştiriyoruz. Üstelik Türkiye’nin her noktasında uygulama yapabiliyoruz.

GMC Cam Film Tasarım Sistemi

Desen ve renk yelpazesinde yaratıcı sunumlar, stok sorunu olmadan her büyüklükteki alana uygulanabilir ürünler ve profesyonel ekipman desteğiyle yüksek kalite standartları sunuyoruz. Satış öncesi ve satış sonrası destek sistemlerimiz, global faaliyetlerimiz ve Türkiye’nin pek çok şehrinde bulunan bayilerimizle güvenilir ürünler sunuyoruz.

Fabrika ve üretim merkezlerinden, iş ve alışveriş merkezlerine dek her nitelikteki yapı için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Şahsi yapılar ve kurumsal yapılar için müşteri temsil sistemimizle görüşme sağlayarak, tüm uygulama ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir, hizmet talebi oluşturabilirsiniz.

7/24 kesintisiz erişim sağlayan web sistemimizden tüm uygulama hizmetlerimizi inceleyebilir, soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …