cam film teknolojisi

Film Teknolojisi

  • HAVERKAMP, esnek bir sistemle kombine ederek doğal olarak gevrek camın gücünü artıran bir çözüm geliştirdi: PROFILON® güvenlik filmleri
  • HAVERKAMP otuz yılı aşkın süredir bu filmleri üretmektedir; bunlar arasında gerekli tüm arıtım süreçleri ve hırsızlığa karşı patlamaya karşı dirençli çeşitli direniş sınıfları bulunmaktadır
  • Malzeme Testi Ajansı tarafından onaylanan PROFILON® güvenlik filmleri dünyadaki en güçlü filmlerdir
  • HAVERKAMP’ın PROFILON® ER1 güvenlik filmi, 2011’de Oslo’daki felaket bombası saldırısı sırasında birçok hükümet görevlisinin hayatını kurtardığı gösterildi.

Cam, şeffaflığı, optik hafifliği ve modern bina tasarımlarına ve mekansal duyarlılıklarına damgasını vurma kabiliyeti nedeniyle mimarların takdir ettiği bir materyal.

Bir güvenlik açısından bakıldığında, tüm faydalarına rağmen, cam genellikle bir binanın güvenliğinde ve bütünlüğünde zayıf bir bağlantıyı temsil eder. Zor bir malzeme olabilir ancak aynı zamanda kırılganlık, cephe parçalanması ve havada patlama olaylarına karşı hassas hale getiren çok kırılgan bir malzemedir. Mutluluk ve camın ortak noktası nedir? Her ikisi de kolayca parçalanmışlar. Ne yazık ki, HAVERKAMP’ın güvenlik uzmanları, mutluluk ya da camdan daha az kırılabilir yapamıyorlar.

Bununla birlikte, HAVERKAMP geliştirdiği şey, esnek bir film sistemi ile birleştirerek gevrek camın gücünü arttıran bir çözümdür. Bu, tehlikeli cam parçacıklarının havada kalmasına veya camın çerçevede paramparça olmasını önler.

HAVERKAMP güvenlik filmleri: Dünyadaki en yüksek dayanıklılıkta mükemmel çözüm

HAVERKAMP güvenlik filmleri, bir saldırıda camın direncini önemli ölçüde artırır. HAVERKAMP PROFILON® filmleri, hem soygunlara (atılan nesnelere karşı P3A direnci) hem de patlamaya karşı koruma (ER1) direnişinde, dünyanın en güçlü filmleri olarak Malzeme Test Ajansı (Materialprüfungsamt) tarafından tanınır ve onaylanır.

PROFILON® FF gibi film sistemleri, bir cephe paramparça olduğunda camı çerçevesinde tutarak büyük şehirlerdeki yaşamı daha güvenli hale getirir, böylece camın aniden çökmesini ve kontrolsüz cadde üzerinde olmasını önler.

HAVERKAMP tarafından yapılan emniyette birçok şirket, kamu kuruluşu, yüksek görevli ve özel kişi güvenini yerleştirir. Bizi hala ayakta durmamaya, ürün geliştirme sürecinde ilerlemeye ikna etmeye ikna eden şey budur. Özellikle referanslarımızdan bazıları bizi gururlandıracak: HAVERKAMP’ın PROFILON® ER1 güvenlik filmi, 2011’de Oslo’daki felaket bombası saldırısı sırasında birçok hükümet görevlisinin hayatını kurtardığı gösterildi.

REFERANSLAR

ÖNERİLEN SAYFA

Güvenlik Yönetim Merkezi

HAVERKAMP yönetim sistemi: güvenlik sistemleri için merkezi kontrol ünitesi HAVERKAMP alarm yönetimi, güvenlik sisteminin yapılandırma, …