hızlı tip şarj istasyonu

GMC Şarj Hızlı Tip Şarj İstasyonu

Hızlı şarj modülü, üç fazlı 63A veya 32A seviyelerinde elektrikli araç şarjı gerçekleştirebilen ünitedir. Aracın batarya kapasitesine göre değişen, 20 dakika ile 1 saat sürede şarj edebilme kapasitesine sahiptir. Ünite IEC 62196 standartlarında tasarlanmış olup, “Tip 2” diye adlandırılan şarj fişine sahiptir. Şarj işletimi olarak ise “Mod 3” olarak adlandırılan yapı kullanılmaktadır. Şarj fişi, içerisinde araç ile istasyon arasındaki iletişimin kurulması için özel bir yapıya sahiptir. Bu iletişim ile şarj fişinin doğru takılıp takılmadığı ve aracın şarj akımı bilgilerini içerir.

Ünite dâhili enerji ölçer, kart okuyucu, LCD panel, kaçak akım ve aşırı akım korumaları gibi parçalar içermektedir. LCD panel kullanıcıyı yönlendiren görsel animasyonlar içermektedir. Gövde koruma topraklamasına sahiptir ve dış ortamda kullanıma müsait gerekli standartlara sahiptir.

ÖNERİLEN SAYFA

iş ortaklığı

GMC Şarj İş Ortaklığı

Kurumunuza, inşaat projenize, sitenize veya apartmanınıza özel; paylaşımlı kullanımlı şarj üniteleri kuruyoruz. Elektrikli araç sahipleri, …