güleryüzlü hizmet güleryüzlü müşteri

Güleryüzlü Hizmet Güleryüzlü Müşteri

Biz müşteri memnuniyeti ile var oluruz.

Yaptırmış olduğunuz Uygulama Hizmetleri GMC Film garantisi altındadır ve yapmış olduğunuz alışverişin sizi mutlu etmesi ilk önceliğimizdir.

GMC Film olarak hizmet anlayışımız; müşterinin beklediği kaliteyi, %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak sunmak başarımızın altın kuralıdır.

Üretim ve Verimlilik geleceğimizi belirler.

Başarının göstergeleri; yüksek verimlilik, profesyonel yönetim, iyi çalışan bir sistem, sürekli kendini yenileyen günün teknik ve teknolojik şartlarına uyum sağlayan bir ekip.

Her çalışan, saygı duyulmayı hak eder.

Düşünce ve davranışlarımızda açıklık ve dürüstlüğü benimsiyoruz. Tam motive olmuş çalışma isteği GMC Film için vazgeçilmez öneme sahiptir.

Kalite Politikamız

Profesyonel Çözümler

Türkiye ‘nin ilk ve tek ‘Profesyonel Film, Folyo, Seramik Kaplama Uygulama Merkezleri’ olarak tüm bayilerimiz yıl içerisinde 6 farklı eğitim programına tabi tutulur.

Eğitim programını tamamlayan tüm bayi teknisyenlerimiz GMC Film Akademi tarafından sertifikasyon sistemi ile ödüllendirilirler.

GMC Film bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Bayi Denetimi

Bayilerimizde sürekli olarak bağımsız denetçi kuruluşlar ve gizli müşteriler tarafından ürün/hizmet/fiyat kalite kontrolleri yapılmaktadır. Bu uygulama ile GMC Film hizmet standartları dışına çıkılması mümkün değildir.

Güleryüzlü Hizmet Güleryüzlü müşteri” sloganıyla başladığımız bu yolculukta, kaliteden ödün vermeden; sağlık, emniyet, çevre, kalite kurallarına riayet ederek en iyi ürün ve hizmeti tüketiciyle buluşturmaktır en büyük görevimiz. Ayrıca, GMC Film bayilerinde bayi portalı adı verilen özel bir bayi ağı ve garanti sistemi kullanılmaktadır. GMC Film bayilerinde uygulanan hizmetlerin resmi GMC Film ürünleri ve eğitimli teknisyenlerimiz tarafından uygulandığı şirketimiz bünyesinde yer alan satış sonrası hizmetler birimi tarafından, kontrol ediliyor. Müşterilerimizin; araçlarına ve yapılarına uygulanan hizmetleri GMC Film tarafından garanti altına alınıyor.

Ömür Boyu Garanti

Tüm uygulama hizmetlerimiz, Türkiye genelindeki bütün bayilerimiz de geçerli olan garanti belgesi ile size teslim edilir.

Almanya ülkesinde bulunan üretim tesislerinin, üretim proseslerinin denetimini daha iyi yapmamıza olanak sağlamaktadır. Üretim prosesi, çeşitli zaman dilimlerinde kalite kontrolden geçmekte bu da üstün Kalite teminatını sağlamaktadır.

Güler Yüzlü Hizmet

Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla GMC Film’e özel profesyonel ürünleri GMC Film bayilerinde müşterilerimize sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşterilerimizin bayilerimizden mutlu ayrılması öncelikli görevimizdir.

Güler Yüzlü Müşteri

Müşterilerimizin, ürünlerimizin ilgili tüm güvenlik standartlarına uymasını ve her zaman güvenilir sağlık ve güvenlik bilgileri ve desteği ile birlikte satılmasını talep etme hakkı vardır. Müşterilerimize, kalitesi kabul görmüş, Avrupa standartlarına uygun üretilen ürünlerimizle; sektörde güvenilir ve yenilikçi yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak öncelikli görevlerimiz arasındadır.

ÖNERİLEN SAYFA

hizmet alanlarımız

Hizmet Alanlarımız

Araç Koruma ve Yapı Güvenlik Sistemleri GMC Film Araçlarınızın korunması ve yapılarınızın güvenliği için profesyonel …