konut cam filmi

Konut Cam Filmi

Evinize cam filmi yaptırmayı mı düşünüyorsunuz? Yada cam filminin yararlarını mı merak ediyorsunuz. Eviniz ve yaşam tarzınıza en uygun seçimleri yapmanıza yardımcı olacak uzmanlığa sahibiz.

Cam filmi nedir?

Basitçe Cam Filmi güçlü polyester bir üründür. Pencerelerin performansını arttırmak için çeşitli şekillerde kullanılır. Bir tarafı çizilmeye dayanıklı kaplama diğer tarafı yapışkan yüzeydir. Yaygın ve önerilen kullanımı ise cama iç taraftan uygulanmasıdır. Cam Filmi sertifikalı ve eğitimli profesyonel uzmanlar tarafından uygulanır.

Cam filminin faydaları nelerdir?

Cam Filmi yalnızca uçuk tasarım fikirleri ve büyük ticari binalar için kullanılan bir ürün değildir. Her çeşit boyut ve değere sahip konuta uygulanabilir. Ortalama evlerin %15’lik kısmı camlardan oluşur. Bu da ısı yalıtım masraflarının büyük çoğunluğunu oluşturur. Evinize GMC Mimari Cam Filmi uygulatarak soğutma masraflarında %50 oranında düşmesini sağlayabilirsiniz.

Enerji tasarrufu kullanım maliyetlerini düşürmenin yanı sıra, cam filmi temelde cam üzerine yeni bir katman daha ekler, parlamayı engellemeye de yardımcı olur, ultraviyole ışınları tutar, mobilya ve zemin solmalarını da engeller.

Güvenlik cam filmi fazladan bir güvenlik katmanı sağlar böylelikle olası bir cam kırılma durumunda cam parçacıklarını bir arada tutarak yaralanma riskini en düşük seviyede tutar.

Seçenekleriniz nelerdir?

Ürün yelpazemiz arasında ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız birçok alternatif bulunmaktadır.

  • Cam Filmi ile hangi sorunu çözmek istiyorsunuz?
    Ne tür bir fayda bekliyorsunuz? (enerji maliyetini azaltma, ısı, parlama vb.)
  • Evinizin camlarının içerden ve dışardan nasıl görünmesini istiyorsunuz?
    (Net, desenli, gri, sıcak/soğuk tonlar, bir ayna gibi yansıtıcı vb.)
  • Evinizin hangi odalarına yaptırmak istiyorsunuz?

Ürün yelpazesi:

ÖNERİLEN SAYFA

hastane cam filmi

Hastane Cam Filmi

Hastaneler tüm yıl boyunca günün 24 saati çalışır ve kelimenin tam anlamıyla insanların en çok …