otel cam filmi

Otel Cam Filmi

Bir otelde misafirlerin oteli yeniden ziyaret etme kararını etkileyen en büyük faktör odaların konforudur.

Ses seviyesi, yataklar, ışık kalitesi, su basıncı ve oda sıcaklığı gibi faktörler bu deneyimi doğrudan etkiler.

2012 tarihinde bir araştırma şirketinin otel misafirleri arasında en yaygın şikâyetler anketine katılanların belirttiği ilk üç şikâyet; sıcaklık, gürültü ve kirli odalar olmuştur. Otel odalarının çok sıcak ya da çok soğuk olması uyku sorunlarına yol açabilir.

Oda sıcaklığını dengelemenize yardımcı olacak en ideal yöntem zararlı Güneş ışınlarını ve ısısını kesen GMC Mimari Cam Filmleri kullanmaktır. Ayrıca bu yöntem ile soğutma için harcamış olduğunuz maliyeti de düşürmenize yardımcı olur ve soğuk havalarda termal ısı kaybını önleyebilirsiniz.

Örnek Çalışma:

Dünya’nın en iyi otelleri arasında gösterilen ve 924.000 m2’lik alana sahip olan Hyatt Regency Houston Hotel, almış olduğu müşteri şikâyetleri ve yıllık yaklaşık 5.00.000 TL’lik enerji masrafı için otel yönetimi çözüm arayışlarına başladı.

Hyatt Regency Houston müşteri memnuniyeti anketi sonucunda camlardan kaynaklanan ısı problemini ve yüksek enerji masraflarını minimize etmek için cam filmi uygulaması yaptırmaya karar verdi ve enerji kullanımı karşılaştırılması yapıldı ve cam filmi soğutma masraflarını %23, ısıtma masraflarını %25’e kadar düşürdü.

GMC Film olarak;

Türkiye genelinde bulunan tüm Otel, Hotel, Motel, Tatil köyü, Apart, Pansiyon gibi vb. yapılarınıza özel çözümler sunarak hem enerji tasarrufu sağlıyoruz hem de müşteri memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıca içinizin rahat olmasını sağlıyoruz;

Şirket bünyemizde görev alan mimarlarımız tarafından projeye başlamadan önce yapılarınızın mimari projesi hazırlanarak tam olarak sağlanacak;

  • Yakıt tasarrufu
  • Enerji tasarrufu
  • Isıtma ve Soğutma miktarları
  • Güvenlik hususları

gibi önemli etkenler hesaplanarak özel sunum yapılmaktadır.

ÖNERİLEN SAYFA

hastane cam filmi

Hastane Cam Filmi

Hastaneler tüm yıl boyunca günün 24 saati çalışır ve kelimenin tam anlamıyla insanların en çok …