perde yerine cam filmi neden olmasın

Perde Yerine Cam Filmi Neden Olmasın?

Perdeler, günümüze kadar çok çeşitli amaçlar ile üretilmiş, geliştirilmiş ve neredeyse tüm ev ve iş yerleri için temel ihtiyaç haline gelmiştir.

Hemen herkesin evinde onlarca perde bulunmaktadır. Tül perde dışında; güneşlik perde, stor perde, fon perdeleri ve daha fazlası da cabası. Binlerce lira harcıyoruz evimizin şıklığı için. Ama gün geliyor o özene bezene aldığınız perdelerinizin renkleri soluyor, tozlanıyor ve kirleniyor.

Çıktı mı size bir güzel yıkama ücreti 🙂

Ev hanımları perdelerini evlerinde yıkarlar ama o perdeler yıkanacak diye o çamaşır makinesi 4 – 5 defa çalıştırılır. Sadece perde yıkamak için yapılan masrafı bir düşünün. Bir insanın ömrü boyunca ortalama 100 defa perde yıkama işlemine zaman harcıyor. Harcanan onca suyun, elektriğin, deterjanın ve en önemlisi zamanınızı bir düşünün.

Asması ise ayrı bir dert; hele ki evde bir erkek olmasın, o zaman vay halinize 🙂

Perdeler zamanla güneşin yaydığı UV ışınlar sonucunda renk solmasına maruz kalırlar. Bizde tekrar beyazlayacağını düşünüp perdelerimizi yıkarız fakat bu sadece perdelerde oluşan kiri ve tozu temizler. Bir zaman sonra yenilenme zamanları gelir ve ikinci bir defa elinizi cebinize attırır. Peki bu hep böyle mi devam edecek?

Cam Filmleri

  • Sizce cam filmleri uygulanan alana sadece görsellik mi katmaktadır?
  • Yoksa uygulanan alana görsellikten ziyade birçok farklı konuda destek mi olmaktadır?

Bize göre cevabı: her ikisi de.

Çünkü yapı gruplarına özel olarak sunmuş olduğumuz çözümler sayesinde, ev veya iş yerleriniz için mimari cam filmi uygulamalarımızı ekstra özel bir çözüm olmaktan çıkarıp, sizler için sıradan materyaller olacak şekilde uyarlayıp en güvenilir hizmeti sağlamaktayız.

Yukarıda bahsi geçen perde ürününü de elbette kötülemek değil amacımız, fakat evinizde veya iş yeriniz de gerek farklı bir tasarım gerek dış alanı net bir şekilde görüp dışarıdan bakıldığında sizin mahremiyetinizi sağlamak için çok özel çözümler sunuyoruz.

Bu işe sadece cam filmi gözü ile bakmayın; kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelliklerini seçebileceğiniz, güneşin yaydığı UV ışınları %99’a kadar engelleyen cam filmleri mevcut. Bu demek oluyor ki perdeleriniz ve güneş alan eşyalarınız artık kolay kolay solmayacak ve bir yandan içeride gizliliği de sağlayacak. Perdelere göre maliyet fiyatı yaklaşık olarak eşit olabilir ama ileriye dönük düşündüğünüz zaman; yıkama derdi yok, ekstra ikinci bir masrafa gerek yok ve uzun yıllar boyunca da kullanılabiliyorlar.

Ek olarak; evinizde veya iş yerinizde kullanmakta olduğunuz abartılı klima maliyetlerinde ciddi bir düşüş sağlayarak yaz aylarında oda sıcaklığının serinlemesine, kış aylarında ise oda sıcaklığının stabil halde kalmasına ciddi anlamda destek olmaktadır.

Her şey bir yana, arta kalan onca zamanınızı; kendinize ve ailenize ayırabilirsiniz..

Şimdi, perde yerine neden cam filmi olmasın?

Paylaşmış olduğumuz köşe yazımız şayet size uygun olursa Türkiye genelindeki tüm yetkli GMC Film bayileri ile iletişim kurarak, ev veya iş yeri mimari cam filmi projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …