seramik kaplama nedir

Seramik Kaplama Nedir

Sahip olduğunuz araçlar her ne kadar maddi bir değere sahip olsa da, elbette ki manevi değeri de sizler için oldukça önemli olabilir. Bunun için her zaman araç bakımlarınızı tam zamanında yapmanız gerekirken, yine günümüzde tercih edilen araç boya koruma çeşitlerinden de bilgi sahibi olmanız sizler için faydalı olacaktır.

Araç boya koruma işlemlerinin pek çok kişi tarafından tercih edildiğini bilmeniz gerekirken, bunlar arasında yer alan seramik kaplama nedir sorularınıza kısaca aşağıda yer alan maddeler ile yardımcı olalım.

İlk olarak kısaca bir tanımlama ile; “Seramik Kaplama” profesyonel boya koruma uygulamasıdır.

Seramik Kaplama;

 • Otomobilleri koruma ve bakım ürünleri arasında yer alan nano seramik kaplama sizlere sunulan bir fırsat olarak tanımlanabilir.
 • 5 yıl tam garantili koruma imkânı sunarken, aracınızı daha parlak ve mükemmel gösterecektir.
 • Güneş ışınları ve kimyasallardan da araç boyanızı korurken destek olabilecek olan koruma çeşidi olarak tanımlanabilir.
 • Eğer ki araç boyanızın uzun süre kalıcı ve darbelere karşı dayanıklılık göstermesini istiyorsanız, sizlerde hybrid seramik kaplama uygulamamızdan yararlanabilirsiniz.

Faydaları nelerdir?

Bu konuda daha önce bilgi sahibi olmayan müşterilerimiz için bazı bilgilere yer vererek yardımcı olalım. Günümüzde pek çok araç sahibi tarafından tercih edilen ve faydaları kişileri oldukça fazla memnun ederken, bazı faydaları aşağıda maddeler halinde detaylı olarak anlatılmaktadır:

 • Araç kaporta – boya yüzeylerinde uzun süreli kalıcı bir parlaklık kazandırmaktadır
 • Asit yağmurları ve kimyasallara karşı koruma sağlarken, yine zararlı güneş ışınlarına karşı da araç yüzeyini korumaktadır
 • Sıradan boya koruma uygulamalarına göre daha fazla garantili ve uzun süre koruma özelliği tercih sebepleri arasında yer alıyor
 • Bildiğiniz gibi kış aylarında genel olarak buzlanma sebebi ile araçlar olumsuz yönde etkilenmektedir. Yine bahsettiğimiz seramik kaplama nedir sorularınıza yanıt olarak, buzlanmaya karşı da etkili bir koruma imkânı mevcuttur
 • Jant, plastik aksamlar, camlar, motor, kumaş ve deri döşemeler içinde kullanımı oldukça faydalı olurken, müşterilerimizin tercihleri arasında yer almaktadır.

Garanti

GMC Film bayilerinde yaptıracağınız tüm Araç Seramik Kaplama uygulama hizmetleri, sadece uygulamayı yaptıracağınız bayimiz de değil, Türkiye genelindeki tüm bayilerimizde resmi garanti kapsamındadır.

tüv sertifika

TÜV Onayı

GMC Film bayilerinin sizlere sunmuş olduğu tüm araç seramik kaplama hizmetleri, Dünyanın en büyük test kuruluşları arasında gösterilen TÜV SÜD tarafından test edilmiş, denetlenmiş, ve onaylanmış Dünya’nın 1 numaralı Nano Seramik Kaplama ürünleridir.

“bu, en yüksek kalite standardının kanıtıdır.”

Profesyonel hizmet

Müşterilerimizin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan teknisyenlerimiz ve güler yüzlü hizmetimiz ile otomotiv sektöründe tercih edilen 1 numaralı marka olmaktan gurur duyuyoruz. Elbette ki hizmet kalitesi ve profesyonellik yine teknik ekip ve ekipmanlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Satış ve pazarlama departmanlarımız sizlere bu konuda tüm teknik hizmeti sunarken, yine müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, aklınıza takılan sorular hakkında da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. (ayrıntılı bilgi için S.S.S.)

Eğitimli personel

GMC Film bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Müşteri hizmetleri

Pek çok firma bildiğiniz gibi her ne kadar iyi bir ürün sahibi olsa da, maalesef müşteriye verdiği desteklerin yetersizliğinden dolayı tercih edilmemektedir. Elbette ki hizmet süreci önemli olurken, yapılan işin kalitesi kadar müşteri hizmetleri de önemli bir yere sahiptir. Verilen hizmet sonrası da müşterilerimiz ile gerekli her durumda ilgilenerek, sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Sizlerde müşteri hizmetlerimiz dahilinde, aşağıda yer alan bilgiler dahilinde destek alabilir, sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

 • Garanti Sorgulama
 • Seramik Kaplama hizmetlerinin garanti şartları ve süresi hakkında genel bilgiler
 • Ücretsiz bakım hakkında teknik destek

Web sitemiz üzerinde yer alan müşteri hizmetleri sayfalarını kullanarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Yine elbette ki sizlere telefon numaralarımız aracılığı ile hizmet verebilirken, blog sayfamız üzerinden de araçların ömrünü uzatan bilgiler hakkında da bazı bilgilere yer vermekteyiz.

Uygulama hizmetleri

Aracınızın sadece dış kaporta boya yüzeyini korumakla kalmıyoruz, aynı zamanda tüm dış aksamlar ve iç aksamlar üzerine de gereken tüm profesyonel araç koruma hizmetlerini sağlıyoruz.

 • 3D Matrix seramik kaplama
 • Hybrid seramik kaplama
 • Plastik aksam seramik kaplama
 • Jant seramik kaplama
 • Cam seramik kaplama hizmeti
 • Deri döşeme seramik kaplama
 • Kumaş döşeme seramik kaplama
 • Motor seramik kaplama

(yukarıda belirtilen uygulamalar sadece nano seramik tam koruma paketi içeriğinde yer almaktadır.)

Bu hizmetlerimizi çeşitlendirebilmek mümkün olurken, kullanılan ürün standartları, kalitesi ve fiyatları hakkında iletişim bilgilerimiz dahilinde Türkiye genelindeki yetkili GMC Film bayilerine ulaşarak, tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …