Anasayfa / Eğitim / Akademi
akademi

Akademi

GMC Film Akademi’ye Hoşgeldiniz

GMC Film Akademi’de Mevcut piyasa taleplerine uygun olarak;

 • Araç Cam Filmi Eğitimi
 • Mimari Cam Film Eğitimi
 • Boya Koruma Filmi Eğitimi
 • Şeffaf Folyo Kaplama Eğitimi
 • Araç Kaplama Eğitimi
 • Car Wrap Eğitimi
 • Gergi Tavan Sistemleri Eğitimi
 • Islak, Kuru Uygulama ve Kesim Teknikleri
 • Ürün ve Aparat Bilgisi
 • Özel Çözümler
 • Satış Pazarlama Eğitimi

vb. birçok alanda profesyonel eğitim uzmanlarımız tarafından “EĞİTİM SERTİFİKALI” ve “ÖĞRENİM GARANTİLİ” eğitim verilmektedir.

Eğitim Türleri

(Personel eğitim sistemi ve Yönetici eğitim sistemi olarak 2 gruptan oluşmaktadır)

Otomotiv dünyasındaki Araç Kaplama, Cam Filmi, Seramik Kaplama uzmanlığıyla bilinen inovasyon devi GMC Film Türkiye’de bir ilke imza atarak “EĞİTİM SERTİFİKALI” ve “ÖĞRENİM GARANTİLİ” Sertifikasyon proğramına devam ediyor.

İşinizi bir adım ileriye taşımanız için, Bildiğimiz herşeyi sizinle paylaşıyoruz…

 • Otomotiv ve inşaat sektöründe bir adım önde olmak, yaratıcı fikirlerinizi gözler önüne sermek için mutlaka eğitim almanız gerekir.
 • Çünkü Dünya’da birçok başarılı firma düzgün işçilik, kaliteli malzeme ve doğru uygulama ile büyümüşlerdir.
 • Ayrıca sektörde yaşanan personel sıkıntısının çok fazla olması sebebi ile GMC Film otomotiv ve inşaat sektörüne hizmet etmeyi ve sahip olduğu tecrübeyi, bilgi birikimini siz değerli uygulamacılar ve firma sahipleri ile paylaşmaya devam ediyor.
 • GMC Film Türkiye’de bulunan bir çok distribütör markaya danışmanlık hizmeti ve eğitim desteği vermektedir.
 • Sektöre öncülük etmeyi, siz değerli uygulamacılar ve firma sahiplerine danışmanlık ve eğitim vermeyi bir görev olarak benimsemiştir.
 • Bilgi paylaştıkça çoğalır anlayışı ile siz değerli meslektaşlarımıza / yeni meslektaş adaylarımıza hizmet etmek ve hep birlikte otomotiv ve inşaat sektörüne yön vermek en büyük misyonumuzdur.

HAKKIMIZDA

Üniversite Onaylı Eğitim Merkezi

GMC Film Akademi eğitim uzmanları, İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından verilen sektörel uzmanlık belgesini başarıyla almaya hak kazanmıştır.

Kuruluş ve Gelişim

GMC Film Akademi, 2013 yılında cam filmleri, araç kaplama ve seramik boya koruma alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel bilgileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. GMC Film Akademi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.

Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler

Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermiş olduğumuz; “HAVERKAMP, ORAFOL, AUTOTRIZ, RENOLIT” gibi markaların aynı zamanda Türkiye Distribütörü ve Türkiye yetkili satıcı unvanına da sahibiz. GMC Film Akademi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine Türkiye genelinde geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.

Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi

Verdiği cam filmi, araç kaplama ve seramik boya koruma eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye’nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan GMC Film Akademi’de eğitmen seçimi büyük bir hassasiyet ve özenle yapılmaktadır.

GMC Film Akademi’de eğitmen adayı olabilmek için;

Eğitmen adaylarımız, ilk aşamada asistan eğitmen unvanıyla, konusunda uzman ve sektör / saha deneyimli kadrolu eğitmenlerimizin derslerine gözlemci olarak katılırlar. Asistan eğitmenlik döneminde kurumumuzda eğitmen olabilmek için gerekli olan eğitmenlik altyapısı oluşturulur ve eğitmen adaylarımız oryantasyon sürecinde yapılan testler, demo dersler, anketler ve eğiticinin eğitimi seminerleri ile eğitmenliğe hazırlanırlar. GMC Film Akademi’de eğitmen olarak ders vermek kolay değildir. Eğitmen kadromuz; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.
GMC Film Akademi, her geçen gün sayısı artan dev eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini sektörle tanıştırmaya ve bu alanda profesyonel teknisyenler yetiştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’de bir ilk;

GMC Film aynı zamanda Cam Filmi, Araç Kaplama, Seramik Kaplama, Araç Koruma, Mimari Dekorasyon ve Yapı Güvenliği sektöründe bayilik veren tek markadır. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak marka değerini korumakta ve her geçen gün şube sayısını artırmaya devam etmektedir.

akademik eğitim platformu

BAŞVURU YAP
[Toplam:5    Ortalama:3.6/5]

 

GMC Film Akademi adlı içeriğimizi değerlendirmek ister misiniz?

ÖNERİLEN SAYFA

başvuru yap

Başvuru Yap

ELİNİZİ YAĞA KİRE BULAŞTIRMAYIN. Türkiye genelinde %100 iş bulma garantili mesleki eğitim merkezi GMC Film …