Araçlara Siper Takviye: Güvenlik Cam Filmi

Araçlara Siper Takviye: Güvenlik Cam Filmi

Otomobil güvenliğinin ve seyahat konforunun sağlaması için geliştirilen güvenlik filmleri, darbelere karşı üstün koruma sağlıyor. Araç camı ve tavan (sunrrof) camı filmleriyle, kırılmalarda muazzam tutuş elde ediliyor. Hırsızlık, kaza, yangın ve çeşitli risklerde siper sağlamak için aracınıza güvenlik cam filmi donanımı edinebilirsiniz.

Seyir halindeyken kendinizi daha güvende hissetmek ve dirençli yapılarıyla güvenlik filmlerinin konforunu yaşamak, estetik uygulamalarla sunuluyor.

Güvenlik Cam Filmi Nedir?

Araç cam filmlerinden ortalama 3 kat daha kalın olan güvenlik filmleri, dışarıdan müdahale anında yüksek koruma sağlar. Ultra direnç sistemiyle, cam kırılmaların da tutuş ve kırıkların araç içine ulaşmasını önlemede etkilidir. Yanmaz cam filmleri, bomba cam filmleri ve güvenlik cam filmleri, araç ve yolcu güvenliğinin sağlanması için geliştirilen profesyonel ürünlerdir.

Çizilmeye karşı dayanıklı yapıları ve görseldeki şeffaf sunumuyla, oldukça konforludur. Hem şahsi araçlarda güvenliğin sağlanması hem de yüksek güvenlik gerektiren yapılarda can ve mal güvenliğinin teşkil edilmesi için oldukça önemlidir.

GMC Film uluslararası kalite standartlarıyla imal edilen güvenlik filmleri, saldırı, afet ve çeşitli durumlarda/tehlikelerde üstün koruma sağlar.

Güvenlik Cam Filmi Neden Gereklidir?

Gasp, hırsızlık, saldırı, patlama, kaza veya çeşitli risklerde hem maddi hasarların önlenmesi hem konforlu sürüşün sürdürülmesi için önem taşır. Cam kırılmaların da, tüm parçaları bütünsel formda tutan, darbelere dayanıklı güvenlik filmleri, yaralanmaların önlenmesinde oldukça etkilidir.

Hem şehir içi yolculuklarda hem şehirler arası yolculuklarda, güvenliğin sağlanması, keyifli ve konforlu seyahat edilmesi için tüm araçlara uygulanabilir. Sadece binek otolarda değil, şehirlerarası ulaşım sağlayan toplu taşıma araçlarında da gereklidir. Herhangi kaza anında cam yaralanmalarını önleyen güvenlik filmleri; askeri araçlar, polis araçları, ambulanslar, öğrenci servisleri, lüks araçlar, makam araçları gibi vb. tüm motorlu taşıtlarda uygulanabilir.

Tekne ve marin gruplarında da sıklıkla tercih edilen cam filmleri, şiddetli fırtınalarda ya da olası cam kırılmalarına karşı güvenlik sağlıyor. İş makinelerinde uygulanabilen güvenlik filmleri, yol ve bina inşaatlarında iş ve işçi güvenliğinin sağlanması için önem arz eder.

Güvenlik Cam Filmi Kullanım Alanları

Terör olaylarının görüldüğü bölgelerde hem binalar hem araçlar için ideal koruma sağlar. Sınır bölgelerine yakın yerleşim alanlarında bomba cam filmleri, son yılların tercih edilen siper sistemleri arasındadır. Güvenlik birimleri, askeri lojmanlar, çeşitli nizamiyeler, banka ve finans kuruluşları, mağazalar ve her nitelikteki işletmeye cam güvenlik filmleri uygulanabilir. Yangın riski, hırsızlık veya afet risklerine karşı önceden önlem almayı sağlayan güvenlik cam filmleri, tüm yapı ve araç gruplarında güvenle kullanılabilir.

Arabanızda Ultraviyole Koruması

Güneşin zararlı ışınlarından korumak ve konforlu yolculuk etmenin ideal yöntemi, güvenlik cam filmleriyle dizayn ediliyor. Kanserojen etki oluşturan UV ışınlarından korunma sağlayan cam güvenlik filmleri, özellikle bebek ve çocuklu aileler için oldukça önemlidir.

Mikron kalınlıklarına göre farklı seçkilerde geliştirilen ürünler, profesyonel laboratuvarlarda test edilerek güvenilir ürün niteliğinde piyasaya sunuluyor. Cilt sağlığının yolculuk boyunca sürdürülmesi için kalite, en önemli formdur.

Araç güvenlik filmleri uygulanırken kullanılan solüsyonların niteliği de insan sağlığı için analiz edilmelidir. Kimyasal içeriklerinde kanserojen etki olmaması ve sağlığa zarar veren, alerjen içermeyen ürünler kullanılması, profesyonel çözüm ve uygulamalarla sağlanır.

Cam Filminde Dünya’nın En’i

GMC Film kalitesiyle tasarım edilen saldırı koruma filmleri, yüksek patlama direnciyle güven teşkil eder. Dış patlamalar, afet ve yüksek risklere karşı üstün performans gösteren saldırı güvenlik filmleri, araçlarda ve binalarda kullanılabiliyor.

Yangın yayılımı azaltma, terör, ateşli silah ve bomba patlamalarına karşı koruma sağlayan filmler, içinizin rahat etmesine doğrudan katkı sağlıyor. Çok katmanlı yapısı, sert koruma yüzeyi ve UV cam koruma sistemiyle, profesyonel kalitede imalat gerçekleşiyor.

Çizilmeler ve darbelere karşı oldukça dirençli, dayanıklı olan filmler, her nitelikteki yüzeye uygulanabilir. Kolay temizleme ve kolay bakım olanağı sağlayan cam filmleri, estetik açıdan rahatsızlık oluşturmaz.

GMC Film, ömür boyu garanti seçkisiyle can ve mal güvenliğinize profesyonel siper edinebilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasındaki bayilerimiz, işinin uzmanı çalışanlarımız ve global standartlarda ürün seçeneklerimiz ile hizmet veriyoruz.

Bina cam filmi, araç güvenlik cam filmleri, bomba filmleri, saldırı güvenlik cam filmleri gibi birbirinden farklı seçeneklerle GMC Film profesyonel kalitesinden yararlanabilirsiniz. Hizmet talebiniz için müşteri temsil sistemimizden iletişim sağlayabilir, 7/24 kesintisiz erişim ağımızdan tüm uygulamalarımızı değerlendirebilirsiniz.

Konu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için: Güvenlik Cam Filmleri

ÖNERİLEN SAYFA

Fabrika Cam Filmlerinde Global Kalite

Fabrika Cam Filmlerinde Global Kalite

Üretim tesisleri, geri dönüşüm tesisleri, fabrikalar ve her kapasitedeki imalathanelerde ekstra güvenlik, cam filmleriyle oluşturuluyor. …