Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, işyeri ve tüm mimari yapılarınız ihtişamlı bir görünüme kavuşuyor. 5 katmanlı bina cam filmleri, UV tabakası ve çizilmelere karşı korumalı sistemiyle, yaşamınıza konfor katar.

Her nitelikteki mimari yapılara uygulanabilir nitelikteki cam filmleri, GMC Film sayesinde profesyonel olarak uygulanıyor.

Bina Cam Filmi Nedir?

Konut, apartman, işyeri ve tüm yapılarda uygulanan cam filmleri, mahremiyet sağlayan ve UV ışınlarının %99’unu engelleyen ürünlerdir. Şeffaf yapışkan tabaka olarak imal edilen profesyonel ürünler, konut içinde TV ve monitör parlamalarının azalmasını sağlarken seyir keyfinizi artırır.

Güvenlik ve gizlilik maksadıyla uygulanan bina cam filmleri, dekora amaçlı kullanıldığı gibi enerji tasarrufunun da niteliğini sağlar. Özellikle iklimlendirme ve soğutma sistemi kullanılan yapılarda enerji verimi, tasarrufu sağlar.

Bina Cam Filmi Ne İşe Yarar?

Konforlu yapı ürünleri olarak imal edilen bina cam filmleri, büyük yapılarda dekoratif şıklık sağlar. Özellikle ofis ve işletmelerde perde kullanımına gerek olmadan gizliliği sağlayan cam filmleri;

  • Mobilya ve eşyaların daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlar
  • Güneş ısısının %50’ye yakın etkilerini önlerken, klima maliyetlerini azaltır
  • Ortam ısısının muhafazasına katkı sağlarken, kış aylarında konfor kazandırır
  • Yanmamaya dayanıklı üretim özellikleriyle, olası risklerde güven sağlar

Cam filmleri tüm yapılarda güven, konfor ve dekoratif şıklık için kullanılır. Günümüz teknolojilerinin gelişmesi ve üretimde yüksek kalite standartlarının uygulanması, yaşamın daha güvenli ve konforlu olmasına katkı sağlıyor.

Cam Filmlerinin Özellikleri

Estetik tasarım olanağı sağlayan, farklı renkleri ve doku formlarıyla binalara kalite katan cam filmleri, 240 dereceye kadar yanmamaya dayanım gösterir. Uzun süre kullanım güvencesiyle, çizilmelere ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Sert katmandan oluşan yapısı ve anti- IR koruma sistemiyle, polyester kalitesi sunar.

Beş katmanlı yapısıyla; koruyucu katman, yapışkan tabaka, UV tabakası, optik kalitede dizayn edilen koruma tabakasıyla tasarım ediliyor. Hem tek bölmeli pencere sistemlerinde hem devasa boyutlarda çok bölgeli pencerelerde uygulanabilir.

Bina Cam Filmi Kullanım Alanları

Yaşamın sürdürüldüğü tüm yapılarda güvenle kullanılabilir. İş merkezleri, alışveriş ve yaşam merkezleri, fabrika ve üretim tesisleri, mimari yapılar, binalar ve hastanelerde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Özellikle gıda, kimya ve endüstri alanlarında tercih edilen cam filmleri, üretimin nitelikle sürdürülmesi için gereklilik gösteren uygulamalardır.

Tehlikeli madde üretim tesisleri, sağlık ve kimya alanlarında iş ve işçi güvenliğinin sağlanması için ideal ürünlerdir. Yanmaya ve UV ışınlarına yüksek dayanımlı yapısıyla, hemen her sektörde kullanılabilir. Okullar ve eğitim merkezleri, sağlık ve güzellik merkezleri, şirket binaları, kamu ve askeri binalar, hastaneler, oteller ve tüm turizm merkezlerinde güven ve gizlilik için rahatlıkla kullanılabilir.

Ofisler, plazalar, daire ve apartmanlar, öğrenci yurtları ve tüm konaklama merkezlerinde kullanılabilir.

Bina Güvenlik Filmleri

Yaşamınızı ve yaşam alanınızı daima güvende tutmak için üretilen güvenlik filmleri, şeffaf görünüm sunan çok katmanlı yapıya sahiptir. Özellikle yaralanmalara karşı koruma sağlayan özelliğiyle, tıpkı araçlarda kullanıldığı gibi uygulanan profesyonel güvenlik sistemleridir.

Cam kırıkları ve olası kazalarda güven teşkil eden bina güvenlik filmleri, darbelere karşı dayanımlıdır. Ankraj içeriğiyle bina güvenliğinde yüksek koruma faktörü sağlar. Global kalite standartlarında imal edilen güvenlik filmleri, artırılmış güvenlik önlemleri için pek çok yapıda tercih ediliyor. Hem maddi hasar risklerinin önlenmesi hem de can güvenliğinin teşkil edilmesi için konut ve araçlarda konfor sağlar.

Üretim ve dönüşüm tesisleri, madde üretim merkezleri ile patlama riski içeren pek çok sektörde, yanmaya karşı dayanım gösterir. Camların patlamasını önleyen sistem, araç ve yapılarda yüksek koruma ve güvenlik sağlar.

Güvenlik filmlerinin ana amaçları

  • Olası herhangi bir patlama, kırılma, saldırı vb. durumlarda camı bir bütün halde tutarak içeride bulunan kişileri cam kırıklarından olabilecek yaralanmalara karşı koruma altına alır.
  • Camı bir bütün halde tutarak iç alanda bulunan değerli eşyaların zarar görmesini engeller.
  • Art niyetli kişilerin (hırsız, soyguncu) iç alanlara girmesini çok ciddi geciktirerek kötü emellerini yapmalarını engellemeye çalışır.
  • Dış alanda bulunan sıcak havayı engelleyip iç alana sıcak havanın girmesini engeller.

GMC Film güvenlik ve bina cam filmleri, yaşamın her anına konfor, kalite ve güven katar. Bina ve tüm yapılarınız için Türkiye’nin pek çok şehrinde yer alan GMC Film bayileriyle görüşme sağlayabilirsiniz. Ülkenin her şehrine hizmet veren firmamız, bina cam filmi uygulamaları ve tüm hizmet seçkileriyle profesyonellik sunar.

Estetik tasarımlar, uluslararası standartlar ve ultra güvenlik sağlayan konforlu sistemlerimiz ile profesyonel işlevsellik ve kullanım güvencesi veriyoruz. Müşteri hizmetleri birimimzden tüm hizmetlerimizle alakalı bilgi alabilirsiniz.

ÖNERİLEN SAYFA

Fabrika Cam Filmlerinde Global Kalite

Fabrika Cam Filmlerinde Global Kalite

Üretim tesisleri, geri dönüşüm tesisleri, fabrikalar ve her kapasitedeki imalathanelerde ekstra güvenlik, cam filmleriyle oluşturuluyor. …