autotriz artık türkiyeli

AUTOTRIZ Artık Türkiye’de!

Dünya’nın ilk ve tek TÜV test kuruluşu tarafından onaylı araç seramik kaplama, kapsamlı ürün gamı sunan AUTOTRIZ markasının Türkiye ve orta doğu tek yetkili distribütörü GMC Film oldu.

AUTOTRIZ WORLDWIDE markası ile yapılan anlaşma sonucunda AUTOTRIZ Türkiye’nin tek yetkili distribütörlüğü ile öncelikle Türkiye genelinde bulunan tüm GMC Film bayilerinde Autotriz uygulama hizmetleri müşterilerimize sunulacaktır.

Önümüzdeki günlerde “AUTOTRIZ uygulama merkezi bayi konsepti”ni Türk yatırımcılar ile buluşturacak olan GMC Film yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

2017 son çeyrek planlarında öncelikle; Türki Cumhuriyet ülkelerinde sonrasında orta doğu pazarına girerek, araç sahiplerine araçların bakım koruma ve parlaklık konusunda en iyi hizmeti sunmayı planlamaktadır. Bu bağlamda ülkemize, otomotiv sektörüne, ekonomimize her geçen gün destek olmaya devam etmekteyiz.

2018 planlarında ise AUTOTRIZ WORLDWIDE markası ile birlikteliğimizi daha da büyüterek Türkiye’de araç seramik kaplama ürünlerinin üretimini yapmayı ve Dünya geneline ihraç etmeyi planlamaktayız.

Her zaman profesyonel ve garantili uygulama hizmetlerini ilke edinen GMC Film ve grup şirketleri bu birliktelik ile gücüne güç katmaya devam etmektedir.

18-23 şubat 2017 tarihleri arasında AUTOTRIZ şirket genel müdürü sn. “Tan Zhi Yuan” ile AUTOTRIZ ülkeler eğitim müdürü “Vincent Tan” tarafından 5 günlük eğitim programının ardından AUTOTRIZ Türkiye satış ve eğitim uzmanları gerekli olan tüm uygulama ve şirket içi eğitim programlarını başarıyla tamamlamıştır.

Umut ediyoruz bu birliktelik öncelikle; Devletimize, ekonomimize, müşterilerimize, bayilerimize, yeni bayi adaylarına ve şirketimize hayırlı olacaktır.

ÖNERİLEN SAYFA

yatırım yapmak bayilik almak istiyorum

Yatırım yapmak, Bayilik almak istiyorum

Bir yatırımcı / Girişimci olarak yeni bir yatırım yapmak istediğiniz de; artık eskiden olduğu gibi …