başvuru yap

Başvuru Yap

ELİNİZİ YAĞA KİRE BULAŞTIRMAYIN.

Türkiye genelinde %100 iş bulma garantili mesleki eğitim merkezi GMC Film Akademi

Sizde Türkiye’nin ilk ve tek Profesyonel Film, Folyo, Seramik Kaplama Eğitim Merkezinde yerinizi almak için bize katılın.

GMC Film Akademi tarafından sunulan teknisyenlik (ustalık) eğitim programı, 2 farklı gruptan oluşmaktadır:

İçerik Temel Eğitim – 3 Gün Profesyonel Eğitim* – 3 Gün
Araç Cam Film Eğitimi
Islak, Kuru Uygulama Teknikleri
Kesim Teknikleri
Yardımcı Aparatlar Bilgilendirme
Mimari Cam Film Eğitimi
Seramik Kaplama Eğitimi
Boya Koruma Filmi Eğitimi
Söküm Teknikleri
Araç Kaplama Eğitimi
Araç Güvenlik Film Eğitimi
Mimari Güvenlik Film Eğitimi
Şeffaf Folyo Kaplama Eğitimi
Gergi Tavan Sistemleri Eğitimi
Car Wrap Eğitimi
Özel Kesim & Uygulama Teknikleri
Satış & Pazarlama Eğitimi
1 Personel  975 eur + kdv  1.655 eur + kdv

*Profesyonel eğitim programına katılabilmeniz için öncelikle temel eğitim kursuna katılmış olmanız gerekmektedir veya temel eğitim programında bulunan tüm içerikleri biliyor olmanız gerekmektedir.

(Yerinde eğitim veya 2 ve üstü katılımcı talepleriniz için, lütfen fiyat teklifi isteyiniz)

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Müracaat

GMC Film Eğitim içeriğinden faydalanmak için öncelikle; eğitim kategorisindeki tüm sayfaları kapsamlı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir.

Özellikle bilmenizde fayda var ki; amacımız siz değerli kursiyerlerimize bir meslek kazandırabilmektir.

GMC Film olarak; “bildiğimiz her şeyi sizinle paylaşıyoruz” sloganı ile çıktığımız bu yolda bugüne dek bir çok kursiyerimizin eğitimini başarıyla tamamladık.

Elbette biz sizlere elimizden gelenin en iyisini sağlamayı taahhüt ediyoruz, fakat işin sonunda da bu içeriği öğrenmek sizin elinizde ve kabiliyetinize kalmış bir durumdur.

Eğitim başlangıcı

GMC Film olarak; siz değerli kursiyerlerimizi eğitim programına davet etmeden önce, web sitemiz üzerinden gereken tüm içerikleri paylaşmaktayız (eğitim programı, örnek galeri, fiyatlandırma vb..).

Web sitemizde belirtilen ve bu alanda okumakta olduğunuz tüm içerikler bireysel olarak size uygunsa ve mesleki eğitimi öğreneceğinize inanıyorsanız lütfen eğitim başvuru formunu doldurun.

Eğitim tarihi

Temel eğitim ve Profesyonel eğitim birbirinden farklı içerikler olmak üzere her bir eğitim 3 (üç) gün sürmektedir. Takvim ayı içerisinde eğitim birimimiz tarafından ortalama 2-3 farklı eğitim programı düzenlenmektedir. Size en yakın eğitim tarihine katılım için onay vermeniz durumunda Başvuru Yap sayfasında bulunan Eğitim Ücretinin şirket banka hesabımıza havale yapmanız gerekmektedir (Eğitim programı tamamlandıktan sonra, tarafınıza Eğitim Bedeli olarak fatura hazırlanmaktadır). Eğitim programına katılmanın onayını vermeniz durumunda takvim ayı içerisinde bulunan en yakın eğitim günlerine şirketimiz tarafından davetiyeniz gönderilmektedir. İstanbul veya Antalya ilinde bulunan eğitim merkezlerimizde gerçekleşecek olan eğitim günleri 4-10 kursiyerin katılımı ile gerçekleşmektedir. Konaklama, yol vb. giderler şirketimiz tarafından karşılanmamaktadır.

Eğitim süreci

Eğitim günü başladığında, eğitmenlerimiz tarafından öncelikle tanıtım-bilgilendirme-ürün bilgilendirme-yardımcı aparat bilgilendirmesi vb. konular ile başlanmaktadır. Geri kalan tüm süre boyunca;

  • Pratik / Teorik / Uygulamalı / Test aşamaları

gerçekleştirilmektedir.

Eğitim süresi boyunca, kullanacağınız tüm ürün, aparat vb. hizmet içerikleri şirketimiz tarafından tahsis edilmektedir.

Sertifikasyon

Eğitim süresi sonunda, eğitmenlerimiz tarafından yazılı / sözlü / uygulamalı sınav yapılmaktadır.

Eğitim içeriğini başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize GMC Film Akademi tarafından; eğitim sertifikası verilmektedir.

Bu sertifika ile arzu ederseniz Türkiye genelinde bulunan bayilerimizde sizlere hazır iş imkanı sağlıyoruz, arzu ederseniz yurt dışında bulunan bağlantılarımız ile sizlere iş bulma konusunda da desteklerimizi sağlıyoruz. (Konu hakkında ayrıntılı bilgi için: Mesleki eğitim desteği)

Not

  • Eğitim programına başlamadan önce, şirketimiz tarafından karşılıklı hakları kapsayan eğitim sözleşmesi tarafınız ile imzalanmaktadır.
  • GMC Film hiçbir şekilde eğitim programına katılan kursiyerlerinin, eğitim programını başarıyla tamamlayacağını garanti ve taahhüt etmez.

Covid-19 salgını sebebiyle bayilik ve eğitim faaliyetlerimiz geçici süreliğine durdurulmuştur.