GMC Film Kabuk Değiştiriyor

GMC Film Kabuk Değiştiriyor

2013-2019…

Kurulumundan bu yana yaklaşık 6 yıldır bağlı olduğu sektörlere yön veren GMC Film, yeni bir yıla yeni çalışmalarıyla, yeni ürün gamıyla ve hepsinden önemlisi yepyeni bir logo tasarımıyla yoluna hızlı ve emin adımlarla devam ediyor.

Üzerimizdeki sorumluluğun bilinci ile, hem müşterilerimize hem de yatırımcılarımıza en yüksek kalitede hizmet olanağını bünyemize yeni katacağımız ürün grupları ve diğer yenilikler ile beklentilerin her zaman üstünde bir kalite deneyimini yaşatmaya devam edeceğiz.

Türkiye genelinde sadece markamıza ait olan: “Ömür Boyu Garanti” tescilli marka içeriğini dün olduğu gibi bugünde birçok hizmetimizde uygulamaya devam edeceğiz.

Sektörde yer alan ilk ve tek eğitim merkezlerimizin sayısını arttıracağız. Özellikle Anadolu genelinde yeni kuracağımız eğitim kurumları ile yeni teknisyenleri eğitmek ve mesleğimizde yer vermek için birçok farklı yenilik getireceğiz.

Müşterilerimize, en iyiyi hem uygun fiyata hem de en kaliteli şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Gerek kendi bünyemizde gerekse grup şirketlerimizde “Profesyonel araç koruma ve yapı güvenlik hizmetleri” sektörünü en iyi şekilde lanse etmeye devam edeceğiz.

Ar-ge çalışmalarımıza, bünyemize yeni kattığımız distribütörlükler ile özellikle Japon teknolojisini birçok farklı alanımızda uygulamaya başlayacağız.

Özetle, daha fazla çalışıp ülkemizin ekonomisi ve en yüksek müşteri memnuniyeti ilkesini yerine getirmek için üretmeye devam edeceğiz.

Bu bağlamda bugüne kadar markamıza desteğini ve güvenini eksik etmeyen, siz değerli;

Müşterilerimize

Yatırımcılarımıza

İş ortaklarımıza

Personellerimize

ve bu logo altında hizmet veren tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

GMC Film

ÖNERİLEN SAYFA

ömür boyu garanti nedir

Ömür Boyu Garanti Nedir?

Sunulan bir hizmetin veya satılan bir ürünün, kendi ömrü boyunca garanti kapsamında olmasına “ömür boyu …