Bayi Donanımı

Bayi Donanımı

GMC Film bayileri, müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermek için özel olarak dizayn edilmektedir.

Bayilerimizde sadece; GMC Film ürün ve hizmet standartları politikası eksiksiz bir şekilde uygulanmaya özen gösterilerek bayi açılış sürecinden sonraki tüm aktif çalışma yaşamı boyunca devamlılığı sağlanmaktadır.

bekleme salonu
Bekleme Salonu

Müşterilerimizin araçlarının işlem süresi boyunca, bekleme salonlarımızda misafir etmekten mutluluk duymaktayız.

yerinde hizmet
Yerinde Hizmet

Bayilerimizde bulunan profesyonel teknisyenlerimiz, özellikle mimari yapı uygulama hizmetlerinde ister işyeri ister ev alanlarınızda tüm ekipmanları ile ziyarete gelerek tüm hizmetleri uygulamaktadır.

interaktif stand
İnteraktif Stand

Tüm bayilerimizin içinde, uygulama hizmetlerimizi kapsamlı olarak tanıtan tv ekranına sahip bilgi standı mevcuttur.

otopark
Otopark

Araçlarınız randevu sırasına göre işleme alınmaktadır. Bu aşamada bayilerimizi ziyaret eden diğer müşterilerimize kendimize ait olan otopark alanında güvenli bekleme imkanı sunuyoruz.

6 gün 12 saat hizmet
6 Gün 12 Saat

Bayilerimiz haftanın tüm çalışma günleri; sabah 8’den akşam 8’e kadar açık durumdadır.

kredi kartı geçerli
Kredi Kartı Geçerli

Sizlere en uygun fiyatları sunarken, tüm ödeme imkanları ile de destek olmaktayız. Dönem dönem kredi kartlarına taksit imkanı da sağlamaktayız.

wifi
Wifi

İşlemleriniz yapılırken sizde zamanın tadını çıkarın. Tüm bayilerimizde internet erişimini size sınırsız olarak sunuyoruz.

ücretsiz keşif
Ücretsiz Keşif

Mimari yapı uygulama hizmeti taleplerinizde tek yapmanız gereken: en yakın bayimize ulaşmak. Ardından bayi satış ekibimiz sizi en kısa sürede ziyarete gelerek tüm talepleriniz için ücretsiz keşif imkanı sunmaktadır.(bu hizmetimiz sadece kurumsal projelerde sağlanmaktadır)

profesyonel destek
Profesyonel Destek

Tüm bayi personellerimiz size en doğru bilgiyi paylaşmak adına, GMC Film’in sürekli olarak düzenlemiş olduğu eğitimlere katılarak sizi seçimlerinizde en doğru içeriğe yönlendirmek için bilgi paylaşımı yapmaktadır.

eğitimli teknisyenler
Eğitimli Teknisyenler

Tüm bayi teknisyenlerimiz GMC Film tarafından düzenli eğitim programlarına tabi tutulur. Bayi içerisinde personellerimizin eğitim sertifikalarını inceleyebilirsiniz.

ÖNERİLEN SAYFA

kobi vadisi

Kobi Vadisi

GMC Film grup şirketlerine bağlı, internet hizmetleri girişimi kobivadisi.com GMC Film ve grup şirketleri bugüne …