Ofis Camları Güvenliği

Ofis Camları Güvenliği

Ofisinizde gizli dosyaları güvenle inceleyebilir, ticari mahremiyetinizi güvenle sürdürebilirsiniz. Üstelik yanmaya karşı dayanımlı ve UV ışınlarına karşı yüksek koruma faktörüyle, ofis donanımı kazanabilirsiniz. Sizi ve ofisinizi her koşulda korumak için geliştirilen güvenlik filmleri, profesyonel teknolojilerle üretiliyor.

Güvenlik, gizlilik, konfor ve şıklık katan ofis cam filmleri, rengarenk tasarımları veya desenli formlarıyla her konsepte uygun sunuluyor.

Ofis Camlarında Estetik Temalar

Renkli cam filmleri, güvenlik cam filmleri ve desenli cam film çeşitleri, iç ve dış tasarımda ekstra seçenekler sunuyor. Bina güvenliğini ve gizliliğini sağlayan koruma filmleri, sanatsal çizgileriyle iç dekorasyonda da muhteşem seçkilerde sunuluyor. Şeffaf görünümlü yapıları ve 5 katmanlı koruma sistemleriyle, patlama, yanma gibi etkilere karşı maksimum koruma sağlıyor.

Gece ve gündüz mahremiyetin sağlanması, güneş ışınlarının zararlı etkilerinin önlenmesi için geliştirilen ürünler, cam kırıklarına karşı can güvenliği sağlar. Ofis, büro ve iş merkezlerinin yanı sıra sanat merkezleri, kültür ve alışveriş merkezleri, oteller, eğitim merkezleri gibi pek çok alanda uygulanan cam filmleri, dekoratif şıklık sağlar.

Bina ve Ofis Güvenlik Camları

GMC Film üretim teknolojileriyle imal edilen güvenlik filmleri, can ve mal güvenliğinin sağlanması için dizayn ediliyor. Şeffaf görünümleri ve yaralanmalara karşı maksimum koruma sağlayan yapılarıyla, her nitelikteki işyeri ve ofislerde konfor sağlıyor.

Üretim laboratuvarlarında özenle geliştirilen ve güvenlik testlerinden geçirilerek piyasaya sunulan güvenlik filmleri, ankraj içerikli tasarımlarıyla hasar risklerinin önlenmesini sağlıyor. Bina, ofis ve araçlara uygulanabilir yapıdaki filmler, her büyüklükteki ve bölmeli pencerelere rahatlıkla tasarlanabiliyor.

Muhtemel risk ve kazalardan korunma sağlarken, patlama veya cam kırılmaların da parçaların dağılmasını önler. Güvenli filmi sayesinde yalnızca çatlama oluşurken, yaralanmaya karşı muazzam korunma sağlanır.

İşletmelere Özel Cam Filmleri

Artırılmış ve geliştirilmiş güvenlik, orijinal ve estetik görünümün yanı sıra global uygulama standartlarıyla işletmelere özel seçenekler bulunuyor. Şık ve seçkin şirket binaları, askeri ve kamu binaları, özel üretim merkezleri veya sektörel bir ofise uygulanabilir cam filmleri, dekorasyonda kalite sunuyor.

Hem şeffaf görünümlü modeller hem desenli ve renkli modellerle, birbirinden farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Mağazacılık sistemleri, reklam ve tanıtım ajansları, kozmetik ve kimya sektörleri, inşaat ve otomotiv sektörü gibi onlarca sektör ve yüzlerce iş alanında tercih edilir sistemlerdir.

Bina ve araçlarda güvenlik sağlayan, konfor ve güvenlik donatısı olarak nitelendirilen cam filmleri, enerji verimliliğine de katkı sağlıyor. Özellikle büyük yapı ve işletmelerde, her mevsim ısı konforu için ideal uygulamalardır.

Yaratıcı ve Sıra Dışı Konseptler

Dekoratif cam filmlerinde geniş ürün skalası, dilediğiniz tasarımla uygulanabiliyor. Geri dönüşümlü olarak imal edilen dekoratif filmler, sadece camlara değil; kapı, pencere ve çeşitli yapı ayraçlarına kolaylıkla uygulanabiliyor. Gümüş renklerden bronz ve metalik renk seçeneklerine, dokulu filmlerden buzlu cam görünümlerine dek istenilen her model ve renkte uygulama yapılabiliyor.

Ofisler, işletmeler ve konutlarda dekoratif şıklık yaratan filmler, vitrin ve mağaza için tasarımlarda tercih edilen formüller arasındadır. Parlak veya mat filmler, şeker pembeler veya madeni renk seçenekleri, simetrik veya geometrik desenler gibi istenilen her tarz ve modelde üretim sağlanıyor.

Bina ve ofis camlarında aynalı filmler, gölgeli film çeşitleri ve karışık konseptlerle uygulama olanağı bulunuyor.

Cam Filmi Uygulama Alanları

Bina ve ofis cam filmleri, araçlarda ve istenilen tüm yapılarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Turizm sektöründe oldukça tercih edilen ürünler, dekorasyonda görsel kalite ve güvenli kullanım sağlıyor. Dış cephede de kullanılan bina cam filmleri, uzun süre dayanımlı kullanım ve çizilmezlik garantisiyle geniş kullanım alanları sunuyor.

Mimari yapılardan cruise gemilerine, endüstri ve sanayi merkezlerinden alışveriş merkezlerine dek tüm inşa sistemlerinde kullanılabilir özelliktedir. Sağlam, dayanıklı ve güvenli ürünler, uluslararası kalite standartlarında üretiliyor ve uygulanıyor.

GMC Film güvencesiyle ofis, ev ve araçlarınıza ekstra donanım kazandırabilirsiniz. Hem araç kaplama filmleri hem cam filmleriyle aracınıza konfor ve şıklık kazandırabilir, Türkiye’nin her yerinde bulunan GMC Film bayilerini hemen ziyaret edebilirsiniz.

Bina ve yaşam güvenliğinin sağlanması, gizliliğin sağlanması için cam filmi uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için mail destek sistemi veya çağrı merkezlerimizden erişim sağlayabilirsiniz. Estetik ve konforlu cam filmi tasarımları için ürün çeşitlerini bina cam filmleri sayfasından inceleyebilirsiniz.

ÖNERİLEN SAYFA

Fabrika Cam Filmlerinde Global Kalite

Fabrika Cam Filmlerinde Global Kalite

Üretim tesisleri, geri dönüşüm tesisleri, fabrikalar ve her kapasitedeki imalathanelerde ekstra güvenlik, cam filmleriyle oluşturuluyor. …