yatırım yapmak bayilik almak istiyorum

Yatırım yapmak, Bayilik almak istiyorum

Bir yatırımcı / Girişimci olarak yeni bir yatırım yapmak istediğiniz de; artık eskiden olduğu gibi sadece ana dal olarak çok kısıtlı sektörler bulunmamaktadır. Ülkemize yerli veya yabancı şirketler tarafından birçok farklı iş dalı imkanları sunulmaktadır. Elbette devlet desteği ile de yeni girişimcilere oldukça fazla alternatif seçme hakkı doğmaktadır.

Yıllarca biriktirdiğiniz bir miktar yatırımınız var ve yeni bir iş kurmayı düşünüyorsunuz. Elbette bu sizin için oldukça önemli bir karar. Elbette her zaman olduğu gibi akla her zaman ilk Gıda sektörü gelmektedir. Ardına; Giyim, Otomotiv… diye sıralanabilir.

Eminiz birçoğunuz gıda, otomotiv veya giyim sektörünü bilmeseniz de rahatlıkla seçebilirsiniz. Bize göre bunun en büyük sebebi: hazır ve kesin para kaynağı.

Birileri mutlaka günde 3 öğün yemek yiyecek veya mutlaka elbise ile dolaşacak…

Veya müşteri altına bir araba alacak ya da bu arabaya yakıt alacak 🙂

Peki size göre hangisi daha mantıklı?

Burada sormanız gereken sadece birkaç değil onlarca soru mevcut:

  • Yapacağım yatırım ne kadar sürede geri dönüş yapar
  • Kaç kişi ile bu işi çevirebilirim
  • Ne kadar yatırım yapmam gerekiyor
  • Nerede işyerini açmalıyım
  • Desteğe ihtiyacım olursa nereye başvurabilirim

Gibi gibi sorular mutlaka cevabını aradığınız ana problemlerdir.

Peki size göre artık ülkemiz ve ticari hayatımız artık Avrupa hatta dünya standartlarına erişmiş iken sizce yerel bir işletmeye mi yatırım yapmalısınız yoksa BAYİLİK / FRANCHISING çalışma sistemi esaslı bir işemi yatırım yapmalısınız?

Tam bu konuda 2 farklı iş modelinin kıyaslamasını iyi yapıp en önemlisi sadece bugün için değil sizden sonraki nesiller için bırakabileceğiniz mirası iyi muhafaza etmelisiniz.

GMC Film grup şirketleri olarak bugüne dek markalarımızı tercih eden yatırımcılarımıza asla bir bayi veya mesai arkadaşı olarak eşlik etmedik, Türkiye genelinde ve Dünyada tüm arkadaşlarımız aynı zamanda İş Ortaklarımız olarak bağlı olduğumuz sektörlere yön verme bilinciyle ticari hayatımıza devam ettik.

Gerek şirket yöneticilerimiz gerekse bayi yöneticilerimize her zaman ana esas kazandırmayı ilke edinerek bugüne dek onlarca projeyi birlikte yönetip müşterilerimize en profesyonel çözümleri sunduk.

Aynı zamanda bayilerimizin marka değerlerini de bulundukları bölgede en üst düzeye çıkararak hem aylık periyotlarda hem de uzun dönem karlılıklar da iş ortaklarımıza gerek GMC Film markamız ile gerek diğer grup şirketlerimiz ile çıtayı en üst seviyeye yükselttik.

Özellikle bu bağlamda en başta kadın yatırımcı/girişimciler olmak üzere; maddi destek konusunda çok fazla yatırım yaptık.

Yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları sonucunda, genç girişimciler markalarımızı çok fazla tercih etmekte. Bizde şirketler yönetimi olarak her zaman olduğu gibi onlara elimizden gelenin daha fazlasıyla destek olma adına gerek marka iş birliklerimiz ile gerekse satış sonrası hizmetler alanında bir takım olarak yolumuza devam ettik.

Elbetteki büyüklerimiz, ticaretin erbabı yatırımcılar ile de çalışarak onların paylaşmış olduğu deneyimlerle de gücümüze güç kattık.

%100 yerli sermaye ile kurulan büyüyen ve bağlı olduğu sektörlere yön veren markalarımız her zaman olduğu gibi bu günde yeni iş ortaklarına daha fazla destek olmaktadır.

Gerek yatırım konusunda, gerek eğitim gerekse bayi kurulumu sonrasında ki oryantasyon sürecinde büyük bir takım ruhu ile yoluna hızlı ve emin adımlarla devam etmektedir.

Yeni iş ortağımız neden siz olmayasınız?

GMC Film

Türkiye’nin ilk ve tek ‘Profesyonel Araç Koruma ve Yapı Güvenlik Sistemleri Uygulama Merkezleri’ bayi ağında yerinizi almaya hazır mısınız?

Carismax

Türkiye’nin en kapsamlı; Araç Boya Koruma, Detaylı Temizlik, Seramik Kaplama, Otomobil Yıkama, Mini Onarım vb. “Profesyonel Araç Temizlik, Bakım ve Koruma hizmetleri” bayi ağında yerinizi almaya hazır mısınız?

Autolye

Türkiye’nin en donanımlı ‘Profesyonel Mini Onarım Uygulama Merkezleri’ servis ağında yerinizi almaya hazır mısınız?

Autotriz

Türkiye’de bir ilk; Seramik Kaplama, Araç Koruma ve Yüzey Koruma sektöründe konsept olarak bayilik veren tek marka.

Oto Servis

Çok yakında

Şimdilik elimizde olanlar bunlar 🙂

Kobi Vadisi

Şayet size grup şirketlerimiz yeterli gelmediyse, yinede bencil davranmıyoruz ve yine GMC Film grup şirketlerine bağlı olan (Türkiye genelinde bayilik hizmeti veren, birçok firmaya ev sahipliği yapan) Kobi Vadisi – Bayilik, Girişimcilik ve İş Fikirleri platformunu incelemeye davet ediyoruz.

ÖNERİLEN SAYFA

kobi vadisi

Kobi Vadisi

GMC Film grup şirketlerine bağlı, internet hizmetleri girişimi kobivadisi.com GMC Film ve grup şirketleri bugüne …