made in germany

Made in Germany

GMC Film ana mülkiyet hakları %100 yerli sermaye ile kurulmuştur ve işletilmektedir.

Elbette bizde şirket olarak Made in Germany yerine, büyük harflerle “MADE IN TURKEY” yazmak isterdik, ama ne yazık ki GMC Film bayilerinde kullanılmakta olan tüm ana ürünler ve yardımcı ürünlerin Türkiye’de üretim ağı olmadığı için, Dünya’nın en iyi ve en kaliteli ürün üretimi ağına sahip olan Almanya ülkesi tercih edilmektedir.

(önümüzdeki dönemlerde şirketimizin yapacağı yatırımlarla, umut ediyoruz ki siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm ürün ve hizmet içeriklerimizi, %100 Türk mühendislerinin üretimiyle ekonomimize daha fazla destek olacağız.)

Made in Germany

GMC Film, Türkiye genelinde yapmış olduğu çalışmalarla her geçen gün adından daha fazla söz ettirmektedir.

Haliyle bu durum şirketimiz ve bayilerimiz için oldukça büyük bir yüktür.

Sizlere sunmuş olduğumuz;

  • Müşteri memnuniyeti
  • Garanti süreci
  • Eğitimli personel
  • İşbirlikleri
  • En doğru ürün içeriği

Elbette şirketimizi dimdik ayakta tutan etkenlerden bazılarıdır.

Konuyla ilgili olarak, GMC Film bayilerinde kullanılmakta olan tüm ürün içerikleri Made in Germany (Almanya Üretimi) olarak sunulmaktadır.

Avrupa standartlarında kalite

Almanya ülkesinde bulunan üretim tesislerinin, üretim proseslerinin denetimini daha iyi yapmamıza olanak sağlamaktadır. Üretim prosesi, çeşitli zaman dilimlerinde kalite kontrolden geçmekte bu da üstün Kalite teminatını sağlamaktadır.

Dünya genelinde mükemmel bir üretim ve bilinirlik ağına sahip olan, Türkiye ve orta doğu distribütörü olduğumuz markalar, TÜV ve AGB onaylı olup IWFA üyesidirler.

Üyelikler

Teşekkür ederiz

Türkiye genelinde müşteri hizmetlerimize ulaşan aylık ortalama 1000 çağrı ile, çok ciddi yoğun talep alıyoruz. Ağırlıklı olarak GMC Film bayilerinde kullanılan, ürünlerin satışına ilişkin. Üzülerek belirtmek isteriz ki, ne GMC Film ne de GMC Film bayileri hiçbir şekilde ürün satışı yapmamaktadır, sadece siz değerli müşterilerimize web sitemizde belirtilen uygulama hizmetlerini sunmaktadır.

Bize Ulaşın

GMC Film hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yardımcı olabilmek için, tüm müşteri hizmetleri temsilcilerimiz 1 tık kadar uzağınızda.

SİZİ ARAYALIM

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …