ömür boyu garanti nedir

Ömür Boyu Garanti Nedir?

Öncelikle belirtmek isteriz ki; Dünya genelinde ve ülkemizde marka tescili içeriğinde; “ömür boyu garanti” ünvanına sahip tek firma GMC Film’dir.

Sunulan bir hizmetin veya satılan bir ürünün, kendi ömrü boyunca garanti kapsamında olmasına “ömür boyu garanti” denilmektedir. Alanında uzman olan kişiler tarafından uygulanan ömür boyu garanti kavramı, hizmeti sunan veya ürünü satan firmanın verdiği hizmetin hatasız olduğunu göstermektedir. Zaten ürün ömrü boyunca oluşabilecek herhangi bir hata, firma tarafından ücretsiz olarak onarılmakta veya yenisini uygulamaktadır. Ömür boyu garanti kapsamı hakkında tüketicilerin çeşitli soruları bulunabilir. Bunlar arasında en sık rastlanan soru, kimin garanti verdiği veya neyin ömür boyu garanti kapsamında olduğu sorularıdır. Ömür boyu garanti, üretilen ürünün veya verilen hizmetin ömrü kadar garanti kapsamına girer. Yani hizmeti veya ürünü alan kişinin ömrü değildir.

“Araç koruma ve yapı güvenlik” uygulama hizmetleri sunan GMC Film, Türkiye’de marka tescili içeriğinde resmi olarak ömür boyu garanti sağlayan tek firmadır. Uzman kişiler tarafından verilen hizmet ve satılan ürün ömür boyu garanti kapsamında değerlendirilir. Ürünün bozulması ve verilen hizmetin eksikliği söz konusu olduğu zaman GMC Film, (gerekli koşullarda) ücretsiz yenileme yapmaktadır.

Araç cam filmi, araç boya koruma filmi ve araç şeffaf folyo kaplama GMC Film tarafından ömür boyu garanti kapsamında verilen hizmetlerdir. Ek olarak GMC Film bayilerinde yaptıracağınız herhangi bir uygulama sadece o bayide değil, Türkiye genelindeki tüm bayilerde garanti koşuları aynı şekilde devam etmektedir.

ömür boyu garanti

Alman menşeili ürünlere sahip olan GMC Film, ömür boyu garanti kapsamı, garanti belgesi prosedürlerine uygun olarak verilen garanti hizmetidir. Bu prosedürler kapsamında, üretim prosesi, belli zaman dilimlerinde kalite kontrol biriminden geçerek üstün kalite teminatı sağlamaktadır.

GMC Film’in ilk ve en önemli önceliği kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmeti sunmakta ve alanında tecrübeli uzman kişilerce kaliteli hizmet uygulanmaktadır. Bu hizmetlerin karşılığı olarak da yukarıda bahsedilen araç cam filmi, boya koruma filmi ve şeffaf folyo kaplama uygulamaları GMC Film tarafından ömür boyu garanti kapsamına dahil edilmektedir.

Özellikle tekrar belirtmek isteriz ki; ülkemizde marka tescili içeriğinde; “ömür boyu garanti” ünvanına sahip tek firma GMC Film’dir.

TPE tarafından sağlanan içeriğe ulaşmak için tıklayın.

(açılacak olan sayfada, Marka Adı bölümüne: ‘ömür boyu garanti’ yazarak Dünya genelindeki tüm firmaların araştırmasını yapabilirsiniz)

Önemli duyuru:

GMC Film’in gerekli yasal ve yazılı izinlerini almadan, hangi sektör veya hangi firma olursa olsun, “ömür boyu garanti” ibaresinin kullanılması halinde şirket avukatlarımız tarafından fikri sınai haklar kanunu’na göre yasal yaptırım uygulanacaktır.

Ayrıntılı bilgi için yetkili şirket avukatlarımız:

  • Av. Gökhan AYVAZOĞLU
  • Av. Aytunç ÜNALAN

ÖNERİLEN SAYFA

tekne kaplama

Tekne Kaplama

Marin Araçları Kaplama Tekne kaplama ve Marin grubunda yer alan tüm araçların folyo ile kaplanması, …