uçak kaplama

Uçak Kaplama

GMC Film’in hava taşıtları kaplama folyoları; uçak üzeri reklam, boya koruma, renk değişimi gibi projeleriniz için idealdir. Firmanızın reklamlarını, kampanyalarını folyo kaplama işlemiyle hava taşıtları üzerine uygulayabilir, onlarca ürün ve renk seçeneği ile hava aracınızı dilediğiniz gibi kaplayabilirsiniz.

GMC Film hava taşıtları kaplama folyoları oldukça geniş renk yelpazesine sahiptir. Cast yapıları ile zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Esneklikleri sayesinde perçinler ve kıvrımlı yüzeyler üzerine bile rahatlıkla uygulanabilir. Rapid Air / Hava Kanalı teknolojisi hava kabarcığı oluşumunu engeller. Farklı bir tasarıma geçilmek istenildiği zaman hava taşıtları folyoları GMC Film bayileri tarafından profesyonel bir şekilde sökülebilir.

Geniş renk yelpazemiz ve özel renk üretimimiz sayesinde GMC Film ile hava taşıtları kaplanmasında tek sınır hayal gücünüzdür.

GMC Film, çok çeşitli uygulamalara cevap veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

  • Boya uygulamasına göre çok daha ekonomiktir
  • Dış yüzey koruması, isteğe göre bir kısım veya tamamının dekore edilebilmesi, uygulanması orijinal boyayı veya gövdenin matlığını gizler
  • Çevre dostudur

uygulama_videosu teknik_ozellikler sss online_brosur omur_boyu_garanti

ÖNERİLEN SAYFA

cam filmi sökme

Cam Filmi Sökme

Cam filmi hizmetini uygularken gösterdiğimiz titizlik ve hassasiyeti cam filmi sökerken de aynı şekilde aracınız …