Ar Ge

Ar-Ge

Araştırma Geliştirme

Markamızın başarısının sırrı, sektöre yön veren şirket olarak müşterilerimizin araçlarının ve yapılarının ihtiyaçlarını bir arada karşılayabilmelerini sağlamak ve garantili, uzun ömürlü, profesyonel hizmetler sunabilmek için Türkiye genelindeki yaygın bayi ağımız ile en ileri teknolojileri kullanmamız ve bu alanda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyor olmamızdır.

Bu konudaki gücümüzün kaynağı ise hiç şüphesiz, en ileri teknolojiye sahip, Ar-Ge departmanımızdır.

GMC Film Ar-Ge Merkezi

GMC Film, sektöründeki Türk firmalar içerisinde Ar-Ge merkezi belgesi almak için başvuru yapan ilk firma olmuştur. Ar-Ge Merkezi, uzman araştırmacı kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Ar-Ge Merkezimiz; sektöre yenilik getirecek ürün ve hizmet dalları bölümlerinden oluşmaktadır. Ar-Ge merkezimizde bulunan bölümler, kendi branşında müşteri odaklı çalışmakla beraber; inovasyon, sosyal inovasyon, inovatif ve proaktif çalışmalar da yapmaktadırlar.

Ar-Ge çalışmalarının büyük bölümü tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak ve hatta beklentilerinin üzerine çıkacak yeni ürün ve hizmet dallarını geliştirmek üzerine yapılmaktadır.

Ar-Ge ekibimiz, müşterilerimizin farklı taleplerine en hızlı şekilde çözümler oluştururken, aynı zamanda GMC Film’in dünyadaki ve sektördeki tüm gelişmelere ayak uydurmasını da sağlamaktadır.

“ihtiyaçlarınız için araştırıyor ve geliştiriyoruz…”

ÖNERİLEN SAYFA

hakkımızda

Hakkımızda

GMC Film 20 yılı aşkın süredir otomotiv ve mimari yapı sektörünün önde gelen markalarındandır. Isı, …