kariyer

Kariyer

İnsan Kaynakları

GMC Film olarak stratejimiz, bulunduğumuz sektörde uluslararası standartlarda insan kaynakları yönetimi anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu bir yapı sergilemektir.

Türkiye’de bir ilk olarak GMC Film Akademi’de araç cam filmi, araç boya koruma filmi, araç folyo kaplama ve mimari cam filmi eğitimleri teknik ve uygulamalı olarak verilmekte, piyasanın da yüksek kalite ile çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Sertifikalı ve iş garantili eğitimlerimiz ile sektörde öncüyüz.

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları yönetimi anlayışımız, sektörün ihtiyaçlarına uygun hareket eder, stratejik hedefleri ve performansı destekleyecek yaklaşım ve uygulamaların oluşturulmasını içerir.

İlkelerimiz

  • Tüm çalışanların haklarını korumak, çalışanlara eşit ve adil davranmak,
  • Uygun yöntemler ve fırsat eşitliği doğrultusunda, açık pozisyonlara doğru kişilerin yerleşmesini sağlamak,
  • Çalışanların, yetkinlik ve ihtiyaçlarına göre mesleki gelişimlerini ve değişen koşullara uyumlarını sağlamak  amacı ile eğitim olanakları sunmak,
  • Çalışanlara yapılan işin niteliğine uygun, rahat ve güvenli iş koşulları sağlamak,
  • Tüm personelin Toplam Kalite anlayışı içerisinde işyeri kurallarına uygun olarak düzenli ve uyum içerisinde çalışmasını sağlamaktır.

Ortak Değerlerimiz

Sorumluluk alma, ahlaklı olmak, insana ve çevreye saygı, vizyon, müşteri odaklılık, beklentileri aşmak, hız, maliyet odaklılık ve iletişim.

Başvuru ve İşe Alım

İş ilanları sayfasında bulunan açık pozisyonlara ait iş başvurularını başvuru havuzumuzda topluyor, GMC Film bayileri ihtiyaçları doğrultusunda gerekli yetkinliklere ve pozisyon gerekliliklerine sahip başvuruları ilgili aday havuzumuzdan belirliyoruz. Aday havuzumuzda yer alan adaylarla yapılan karşılıklı görüşmelerle ve gerekli gördüğümüz durumlarda uyguladığımız testlerle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Seçim sürecinin sonucunda uygun bulduğumuz adaylara iş teklifinde bulunuyor GMC Film Akademi’deki eğitiminin ardından sertifika belgesini veriyor ve yetkili GMC Film bayilerinde gerekli pozisyonlarda işbaşı yapmalarını sağlıyoruz.

Eğitim ve Gelişim

Sürekli gelişime verdiğimiz önem ile çalışanlarımızın yetkinliklerini ve mesleki bilgi, becerilerini geliştirmek için yıl geneline yayılmış eğitim planları hazırlanmakta ve uygulanmaktadır. GMC Film Akademi veya GMC Film uygulama merkezlerinde uygulanan eğitimlerin takip ve ölçümlerini yıl içinde gerçekleştirerek çalışanlarımızın eğitim etkinliklerini ölçmekteyiz.

İş İlanları