bina cam filmi

Bina Cam Filmi

GMC Mimari Cam Filmleri eviniz ve işyeriniz için; Güzellik, güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar. Bu ince film tabakası sayesinde evinizin ve işyerinizin ne kadar değiştiğine inanamayacaksınız. GMC Mimari Cam Filmi olarak farklı renklerde ya da farklı tonlarda dilediğiniz tasarımı size sınırsızca sunuyoruz.

Enerji tasarrufu ve CO2 emisyonlarını azaltmak

GMC Mimari cam filmleri, abartılı klima maliyetlerini düşürerek, zararlı güneş ısısının % 86’lık kısmını evinizin içine girmesine engel olur. Kış aylarında’da aynı cam filmi ısıtma maliyetlerini de azaltarak, iç ısıyı korumak içinde bütçenize yardımcı olur.

Değerli mobilyalar ve eşyalarınızın ömrünü uzatın

Güneş ışınları evinizde bulunan; kumaş, mobilya, döşeme ve sanatsal ürünler, elektronik eşyalar gibi vb. bir çok ürüne zarar verebilir. GMC Mimari Cam Filmleri, ultraviyole ışınlarının zararlı ışınlarını engelleyerek eşyalarınızı gelecek yıllar içinde yeni görünümlü tutarak size yardımcı olmaya devam edecektir.

Mimari Cam Filmi Renk Simülatörü

  • %100
  • %50
  • %35
  • %20
  • %5
mimari
mimari_20
mimari_40
mimari_65
mimari_90

Galeri

Garanti Süresi

GMC Bina Cam Filmi uygulama yapılan alana göre değişiklik gösterir.
Türkiye genelindeki bütün bayilerimiz de geçerli olan garanti belgesi ile size teslim edilir.

Uygulama Süresi

Yapınızın durumuna göre değişiklik gösterir.

Eğitimli Personel

GMC Film bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Uygulama Videosu

Erişim

Uygulama Videosu Teknik Özellikler S.S.S. Broşür Garanti  
Sizi Arayalım Ücretsiz Keşif Projeler Fiyat Teklifi