dekoratif mimari cam filmi

Dekoratif Cam Filmi

GMC Dekoratif Cam Filmi ile bulunduğunuz ortamları farklı kılmak artık sizin elinizde. GMC Dekoratif Cam Filmi uygun maliyetler ve zengin renk seçenekleri ile; ticari alanları, evinizi, istediğiniz alanları, iş yerlerinizi renkli ve pozitif ortamlar oluşturmanızı sağlar.

GMC Dekoratif Cam Filmi ile yaratılcılığınızı konuşturun!

GMC Dekoratif Cam Filmi ile kendi zevkiniz doğrultusunda bulunduğunuz ortamın havasını değiştirebilir, daha uygun çalışma ortamları geliştirebilir, çalışanlarınızın motivasyonunu pozitif tutabilirsiniz.

GMC Dekoratif Cam Filmi geri dönüşümlüdür!

GMC Dekoratif Cam Filmi özel yapısı ile istedinildiğinde tekrar eski haline getirilebilir ya da farklı tasarımlar ile süslenebilir. GMC Dekoratif Cam Filmi ürünleri tüm kapılara, pencerelere, oda ayıraçlarına, ofis camlarına uygulanabilir.

GMC Dekoratif cam filmleri her zevke göre uygun olarak üretilmiştir.

Bronz, beyaz, siyah, mat, buzlu, aynalı renkler ve tümüyle kombinlemek mümkündür. (lütfen uygulama yaptırmadan önce stok kontrolü yaptırınız)

Garanti Süresi

GMC Dekoratif Cam Filmi uygulama yapılan alana göre değişiklik gösterir.
Türkiye genelindeki bütün bayilerimiz de geçerli olan garanti belgesi ile size teslim edilir.

Uygulama Süresi

Yapınızın durumuna göre değişiklik gösterir.

Eğitimli Personel

GMC Film bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Galeri

Galeri

Uygulama Videosu

uygulama_videosu teknik_ozellikler sss online_brosur omur_boyu_garanti