ofis cam filmi

Ofis Cam Filmi

GMC Mimari Cam Filmleri kullanmak; enerji maliyetlerini düşürmek ve CO2 emisyonlarını azaltmak için akıllı bir yoldur. Ürünlerimiz düşük maliyetli enerji tasarrufu sağlar, Bina güvenliği arttırır, müşteri konforunu arttırır, aylık ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltmak için firma sahiplerine yardımcı olma amaçlı tasarlanmıştır.

Daha rahat bir çalışma ortamı

GMC Mimari Cam Filmleri; bir binanın güneşli ve gölgeli alanları arasındaki sıcaklık farkını düzenlemede yardımcı olur. Ofis personellerinin daha rahat çalışabilmeleri için, kışın sıcak yazın serin bir ortamda ferahlık sağlar.

Solmaya karşı koruma

Güneşin ultraviyole ışınlarının yol açtığı solma ve karartı, mobilya ve araç gereçler üzerinde eskimeye sebep olur. GMC Film ürünleri bu konuda size ve yapınıza %100 destek olarak ofis araç gereçlerinizi uzun yıllar koruma altında tutar.

Arttırılmış güvenlik

Kaza, saldırı, iş kazaları, afetler, tehlikeli sonuçlarından doğurur. GMC Mimari Filmleri özellikle yaralanma ve maddi hasar riskini ciddi oranda azaltıyor, oluşabilecek hasarlarda camların dağılıp yaralanma riskini ortadan kaldırmak için özenle tasarlanmıştır.

Binanızın görünümünü geliştirmek

GMC Mimari filmleri görsel çirkinliği ortadan kaldırarak ve düzgün bir görünüm oluşturarak bina dış cephelerinde de daha çekici bir görüntü sağlar.

Mimari Cam Filmi Renk Simülatörü

  • %100
  • %50
  • %35
  • %20
  • %5
mimari
mimari_20
mimari_40
mimari_65
mimari_90

Galeri

Galeri

Garanti Süresi

GMC Ofis Cam Filmi uygulama yapılan alana göre değişiklik gösterir.
Türkiye genelindeki bütün bayilerimiz de geçerli olan garanti belgesi ile size teslim edilir.

Uygulama Süresi

Yapınızın durumuna göre değişiklik gösterir.

Eğitimli Personel

GMC Film bayilerinde gerçekleştireceğiniz tüm uygulama hizmetleri, profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenler tarafından titizlikle uygulanır.

Uygulama Videosu

uygulama_videosu teknik_ozellikler sss online_brosur omur_boyu_garanti