fabrika cam filmi

Fabrika Cam Filmi

Fabrika vb. yapıların kullanımına özel olarak tasarlanmış; Güneş kontrol cam filmleri, Dekoratif cam filmleri ve güvenlik cam filmleri ticari binaların enerji tasarrufunu en aza indirgemek için üretilmiştir. Estetik görünümünün yanında güvenliği de arttırmaktadır.

Bina içindeki sade yalın görüntüye hareketlilik katmak, toplantı odaları ve ofislerinizin mahremiyetini korumak kaza yada doğal yollarla oluşabilecek tehlikeli durumlarda can güvenliğini maksimum seviyede korumak için kullanılır.

GMC Mimari filmleri görsel çirkinliği ortadan kaldırarak ve düzgün bir görünüm oluşturarak bina dış cephelerinde de daha çekici bir görüntü sağlar.

Fabrika, Atölye, Tersane, Hangar gibi geniş alanlı binaların ısıtma ve soğutma maliyetleri yüksektir. GMC Mimari Cam Filmleri binanın güneşli ve gölgeli alanları arasındaki sıcaklık farkını düzenlemede yardımcı olur personellerin daha rahat çalışabilmeleri için, kışın sıcak yazın serin bir ortamda ferahlık sağlar.

GMC Film olarak;

Türkiye genelinde bulunan tüm Fabrika, Atölye, Tersane, Hangar gibi vb. yapılarınıza özel çözümler sunarak hem enerji tasarrufu sağlıyoruz hem de çalışanlarınızın verimliliğini en üst seviyeye çıkarmanızda size yardımcı oluyoruz.

Ayrıca içinizin rahat olmasını sağlıyoruz;

Şirket bünyemizde görev alan mimarlarımız tarafından projeye başlamadan önce yapılarınızın mimari projesi hazırlanarak tam olarak sağlanacak;

  • Yakıt tasarrufu
  • Enerji tasarrufu
  • Isıtma ve Soğutma miktarları
  • Güvenlik hususları

gibi önemli etkenler hesaplanarak özel sunum yapılmaktadır.

ÖNERİLEN SAYFA

işyeri cam filmi

İşyeri Cam Filmi

GMC Cam Filmleri işyerinizin; ısıtma, soğutma, parlama ve gizlilik gibi birçok probleminizin çözümü olacaktır. İşyeriniz …