kobi vadisi

Kobi Vadisi

GMC Film grup şirketlerine bağlı, internet hizmetleri girişimi kobivadisi.com

GMC Film ve grup şirketleri bugüne dek yapmış olduğu faaliyetler ve sosyal sorumluluk projeleri ile her zaman öncelikle tüketiciyi bilinçlendirme hususunda özel çalışmalar yapmıştır.

Günümüz şartlarında ticaretin hızla büyümesi ama büyürken de bilinçlenilmesi en doğru hususlardan birisidir.

Her birey, şahıs, kurum, şirket… büyümeyi ister. güçlenmek ister.

Ama doğru pazarı bulmak, yeni yatırımcılara ulaşmak çokta kolay olan bir durum değildir.

Türkiye nüfusunun artık büyük bir kesimi üniversite mezunu, ve mezun olurken almış oldukları başarı puanı her geçen gün dahada yükselmektedir.

Durum böyle olunca piyasa şartları, ekonomi, doğru yatırım – hem şirketler için hemde yatırımcılar için oldukça çözülesi zor sorunlar demek oluyor.

Yaklaşık 3 yıldır faaliyet alanına başlamış olan kobivadisi.com tam da bu sorunları ortadan kaldırmak, hem yatırımcılara hemde Türkiye genelinde bayilik ve franchising veren şirketleri bir araya getiriyor.

Amacı, yeni bir yatırım yapmak isteyen girişimcilere bayilik veya franchise sistemi üzerinden hizmetler sunan firmaları bir araya getirip yeni iş olanaklarına sebep olmaktır.

Bu bağlamda aktif olduğu günden bu güne 300’den fazla firmaya ev sahipliği yapıp ay içerisinde de yaklaşık 20.000 den fazla yeni girişimciye araştırma ve bayilik başvurusu yapma imkanı tanımaktadır.

Yeni girişimciler ve yatırımcılar için aynı zamanda; Girişimcilik, İnovasyon, İş Dünyası, Köşe Yazıları, Röportajlar, Kosgeb, Kredi, Yatırım Desteği, Ek Gelir kategorilerimiz de yeni iş planlarınız hakkında fikir edinme, sektörlerden ve dünyadan haberdar olmanıza yardımcı oluyor.

Kobi Vadisi editörleri tarafından günlük düzenli bir şekilde birçok sektör analiz edilerek en uygun bütçeli, en kolay yatırım yapılabilecek, sizi ticari kariyerinizde zirveye taşıyacak birbirinden farklı iş fikirlerine de ulaşabilirsiniz.

Umut ediyoruz, yeni bir yatırım yapmak isterken öncelikle hayal ettiğiniz iş alanınızda faaliyet gösterirsiniz.

Ama unutmayın ki ülkemiz hızla gelişiyor, ve yeni birçok iş dalı faaliyet gösteriyor.

Sizde bayilik veya franchising yatırımı yapmadan önce kobivadisi.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar

ÖNERİLEN SAYFA

automechanika istanbul 2017

Automechanika İstanbul 2017

Dünyanın en büyük 3. Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı; Automechanika İstanbul 6-9 Nisan 2017’de Kapılarını tüm …