özel koruma hizmetleri

Özel Koruma Hizmetleri

SİZ HALA BİR GMC Film BAYİSİNE UĞRAMADINIZ MI?

Aracınızda elmas parlaklığı ve nano teknolojinin son harikasını görmek için en yakın GMC Film bayisini ziyaret edin ve aracınızı profesyonellere emanet ederek sonucu görün. Seramik Kaplama aracınızda elmas parlaklığını sağlarken her türlü yıpranmaya karşı aracınızı koruma altına alır. Seramik Kaplama bir tür boya koruma uygulaması ancak son teknoloji kullanılarak üretilmiş üstün nitelikler sergileyen bir içeriğe sahip.

SERAMİK KAPLAMANIN FAYDALARI NELERDİR?

  • Toz, yağmur, kuş dışkısı, ağaç döküntüleri gibi her tür dış etkenden aracın boya ve kaportasını korur.
  • Elmas ışıltısı verir
  • İnce çiziklere karşı kalkan görevi görür
  • Hiçbir küf ya da mantar oluşmaz araç üzerinde
  • Nano teknoloji kullanılarak üretilen Seramik Kaplama suyu itme özelliği nedeni ile yağmurlu havalarda güvenli sürüşe destek sağlar
  • Seramik Kaplama pürüzsüz yüzeye koruma amaçlı uygulanır

3D Matrix seramik kaplama, yüksek ısıya, çiziklere, kimyasallara karşı üst düzey koruma sağlar. Suyu iten bu özelliği ile yağmurlu havalarda güvenli sürüş sağlayan Nano teknoloji ile üretilmiştir. Kalınlığı 5-7 Mikron direnci ise 9H sertliğindedir, garanti süresi 5 yıldır.

Hybrid Seramik Kaplama, inorganik unsurlardan oluşmakta araçlara 3 yıla varan koruma ve özel üretimi ile benzersiz parlaklık sağlamaktadır. Yapısı 4 Mikron sertliği ise 7 H olan Hybrid Seramik Kaplama kendini yenileme özelliğine sahip niteliği ile kullanıcısına en kaliteli hizmeti sunuyor.

Nano Seramik Tam Koruma, plastik alanlar, aracınızın aksesuar bölümleri şeffaf seramik kaplama ile su, sıcak ve çiziklerden korunmuş olur.

Jant Seramik Kaplama, Jantlar metal bölümler için özel üretilmiştir bu kaplama çeşidi, aşırı ısınmaya balata ve frende oluşacak tozlara karşı 1 yıl süren yüksek koruma sağlamaktadır.

Cam Seramik Kaplama, Nano teknolojinin en önemli özelliği burada kendini göstermekte, cam yüzeyinden su itme özelliği ile kar ve yağmur suyunu hızla uzaklaştırarak sürücünün görüş alanını rahatlatmakta can güvenliğini maksimum seviyeye taşımaktadır. Sürücünün can güvenliğine sağladığı bir başka önemli fayda camda parlamayı önlemesidir.

Deri ve Kumaş Döşemlerde Seramik Kaplama, Aracın her bölümü için ayrı formülasyon ile son teknoloji kullanılarak üretilen bu muhteşem ürünlerin deri ve kumaş iççin olan seçeneği döşemelerin ömrünü uzatırken kalıcı lekelere karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Tüm kalite belgelerine sahip son teknoloji üretimi kaplama çeşitleri dünyadaki en iyi kaplama olarak tanımlanıyor. Kalite ve güvenilirliği ispatlanmış ürünler ile araçlarda sadece koruma değil güvenlik sağlanmış olmakta. Siz parlamayan yağmurda karda görüş alanınızı daima ferah ve aydınlık tutan uygulamayı henüz yaptırmadıysanız daha fazla gecikmeden en yakın GMC Film şubemizi ziyaret ediniz.

ARACINIZIN TAVANI ESKİDİ Mİ? DERT ETMEYİN, GMC Film’e GELİN.

İsterseniz desenli, isterseniz doğal renklerde her şekilde yıpranmış araç tavanlarınıza folyo kaplama uygulatabilir estetik, yeni, parlak bir görünümlü tavanlara kavuşurken aracınızda toz tutmayan sağlıklı bir yaşam alanı elde etmiş olursunuz.

Kalıcı ve uzun süreli parlaklık sağladığı gibi karlı soğuk havalarda aracınız üzerinde buzlanma gerçekleşmez. Araç temizliği dışında bakım gerektirmemesi, uzun süre temiz kalması ve özellikle parlamayı önleyen suyu iten teknolojisi ile sürücü güvenliğine katkı sağlaması uygulamanın ne kadar gerekli olduğu konusunda ikna ediyor bizleri.

CAM FİLMİNİ EV VE İŞ YERLERİNİZDE DE KULLANABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Güneş ışınlarının zararlı etkilerini evlerinizden işyerlerinizden uzaklaştırabilirsiniz. Isıyı absorbe eden özelliği yanında ışığı geri yansıtma özelliği ile parlamayan görüşü etkilemeyen konfor kazandırır kullanılan ortamlara.

GÜVENLİK FİLMLERİNİN DE OLDUĞUNU BİLİYORMUYDUNUZ?

Güvenlik ürün çeşidinde film kalınlığı diğerlerinden çok daha yüksek bir dirence sahip, güvenlik amacı ile 300 Mikron kalınlığında üretilen filmler, bomba, infilak gibi istenmeyen özel durumlar için üretilmiş. Ürün kalite standartlarına sahip.

DIŞ CEPHE KAPLAMASI OLARAK OLDUKÇA DEKORATİF DEĞİL Mİ?

Nem ve küf oluşmasına izin vermez, geniş renk çeşitleri ile muhteşem görüntüde dış yüzeylere kavuşmanız mümkün olur. Dış etkilerden yüzeyi koruyarak yıpranmasına izin vermez. Bina camlarına iş yeri bina ve camlarına da uygulanabilir ve harika estetik görüntüler elde edilebilir.

Evinizdeki duvara neden uygulatmayasınız? Evinizde değişik hoş dekorasyonlar için size harika seçenekler sunacaktır cam film kaplamanın portföyü. Zemin grafiklerinde de kullanabileceğiniz kaplama türü istenen tasarımlar ile istenilen bölgelerde uygulanabiliyor.

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …