senin araban senin stilin araç kaplama

Senin araban, Senin stilin: Araç Kaplama

Araç kaplama uygulama hizmeti, araç boyanmasına iyi bir alternatiftir. Kişiselleştirilmiş özgün konseptli otomobiller tasarlamanızda etkili bir çözümdür. Aracınızın tamamına ya da bir bölümüne Araç Kaplama uygulaması yaptırabilirsiniz. Bu işlem size aracınızı boyatmaya nazaran daha uygun fiyat avantajı ve aracınızın orijinalliğine zarar vermez. Aynı zamanda geniş renk seçenekleri ile arzunuza göre seçim yapabilirsiniz.

senin-araban-senin-stilin

Arabanıza Parlak, Mat, Metalik, Deri, Alüminyum, Karbon ve Bukalemun etkisi verebilirsiniz. Yalnızca boya koruma filmi seçeneğini de kullanabilirsiniz. Aracınızın rengini değiştirmeden mevcut boya üzerine şeffaf kaput koruma filmi yaptırarak da koruyabilirsiniz.

İnsanlar her zaman araçlarının orijinal renk uyumu hakkında endişelenirler. Aracınızın tüm bölümlerine profesyonel teknisyenler tarafından dikkatlice uygulandığından emin olmalısınız. Seçtiğiniz renk ile aracınızın orijinal renkleri arasındaki fark belirginse kapı içi ve diğer renk farkı olan bölümlere de uygulama yapılabilir.

Araç kaplama malzemeleri yüksek kaliteli PVC malzemelerden oluşmaktadır. Deforme olmaz ve yapışkan madde aracınızın boyasına zarar vermeden çıkartılabilir. Geniş renk seçeneğinin yanı sıra kişisel grafik çalışmalarını dijital baskı yöntemi ile uygulamanızda mümkündür. (yalnız bu uygulama GMC Film bayilerinde mevcut değildir)

senin-stilin-senin-araban

Araç Kaplama’nın boyamaya göre birçok avantajı vardır; fiyat, uygulama süresi, renk seçeneği, kişisel tasarım olanağı ve aracınızın orijinalliğinin korunması gibi.

Önceden araçlarda tam ölçekli dijital baskı ve reklam uygulamaları için kullanılmaktaydı. Günümüzde ise taksilerin ve diğer şirket araçlarının boya masraflarına girmeden kurumsal kimliğine göre tasarlanması ve kaplanması için en hızlı ve ideal yöntemler arasına girdi.

GMC Film bayileri, size araç kaplama uygulamasında dilediğiniz tasarımı birbirinden farklı 300’den fazla renk yelpazesi ile sunuyor.

Ana renk grupları ise:

Parlak araç kaplama

parlak-arac-kaplama

Mat araç kaplama

mat-arac-kaplama

Metalik araç kaplama

metalik-arac-kaplama

Desenli araç kaplama

desenli araç kaplama

Yanar döner renkli araç kaplama

yanar döner renkler

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …