seramik kaplama hangi marka araçlara uygulanır

Seramik Kaplama Hangi Marka Araçlara Uygulanır?

Seramik Kaplama Türkiye pazarında artık oldukça önemli bir yere sahip.

Araç kullanıcıları, araç satıcıları, kiralama firmaları hatta kurumsal şirketler bile artık araçlarına Seramik Kaplama uygulaması yaptırmadan kullanmamayı tercih ediyor.

GMC film bayilerinin yapmış olduğu 2016 yılı içinde gerçekleşen yaklaşık 1000 araçlık data üzerinden alınan verilere göre, müşteri kitlemizin büyük bir çoğunluğu özellikle yeni/sıfır araçları kapsamaktadır.

Elbette GMC Film bayilerinde 2. el araçlara’da uygulama yapılmaktadır.

Master eğitim programını tamamlamış bayi teknisyenleri, aracınızın boya yüzeyine göre en uygun araç seramik kaplama hizmetini 24-28 saat içerisinde gerçekleştirmektedir.

tuv logo

“Dünyanın ve Türkiye’nin ilk ve tek” TÜV onaylı GMC Film Seramik Kaplama hizmetleri özel bir boya koruma teknolojisi olduğu için, günümüz şartlarında hemen her araca uygulanmaktadır.

Bunlar başlıca; 

“Alfa Romeo, Anadol, Aston Martin, Audi, Bentley, Bmw, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Eagle, Ferrari, Fiat, Ford, Geely, Honda, Hyundai, Ikco, Infiniti, Isuzu, Jaguar, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Lexus, Lincoln, Lotus, Maserati, Maybach, Mazda, Mclaren, Mercedes – Benz, Mg, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş, Toyota, Volkswagen, Volvo” markalarıdır.

ve bu markalara bağlı olarak tüm alt modellere rahatlıkla GMC Film bayilerinde araç seramik kaplama hizmetleri uygulanabilmektedir.

Özellikle belirtmemiz de fayda var; GMC film bayilerinde sadece otomobilleriniz için değil aynı zaman da Motosiklet, Yat, Tekne, Ticari Araçlar ve Hava Araçlarına’da Seramik Koruma hizmeti yapılmaktadır.

GMC Film bayilerinde aracınıza uygulatabileceğiniz Seramik Kaplama hizmetleri;

Seramik Kaplama uygulama aşamaları;

Yeni / sıfır kilometre

 • Öncelikle aracın boya yüzeyi kontrol edilir.
 • Araç yeni bile olsa yüzeyinde var olan reçine, zift atıkları temizlenir.
 • Araç yıkama işlemi gerçekleştirilir.
 • Uygulamaya başlamadan önce en az 2 saat süreyle dinlendirilir.
 • Seçmiş olduğunuz Seramik Kaplama hizmeti uygulanmaya başlanır.
 • İşlem bittikten sonra INFRARED ISITICI yardımıyla özel bir şekilde uygulama tamamlanır.

2. El araç*

 • Yukarıdaki işlemlere ön ek olarak, aracın kaporta boya yüzeyinde bulunan tüm yüzeysel çizikler giderilir.
 • Derin çizikler en iyi hale getirilir.
 • Gerekiyorsa Nano Polisher Kit uygulaması yapılabilir.
 • Oluşabilecek harelenmeler temizlenir.
 • Seramik Kaplama uygulaması başlar.

Gerekli kontroller sağlandıktan sonra, en az 24-48 saat sonrasında size Türkiye genelindeki tüm bayilerimizde geçerli olan 5 yıl resmi Garanti Belgesi ile teslim edilir.

İçiniz Rahat olsun

Sonraki dönemlerde oluşabilecek sorunlarda GMC Film seramik kaplama hizmeti, “ücretsiz bakım – yenileme” desteği ile sizin yanınızdadır. Ayrıntılı bilgi

*(GMC Film bayilerinde araçların, boya temizleme – çizik giderme işlemi yapılmamaktadır. Yetkili bayimiz aracınızın ön kontrolünü yaptıktan sonra, öncelikle sizin bildiğiniz car care istasyonuna yönlendirir ve gerekli talimatları vererek aracın ön hazırlığını yaptırır. Şayet sizin bildiğiniz car care istasyonu yoksa yine sizinle birlikte en yakın Carismax uygulama merkezine veya bulunduğunuz bölgede bayimizin anlaşmalı olduğu istasyona aracı teslim edip işlem bitimine kadar başında bekleyip aracın uygulama aşamalarına başlar)

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …