otobüs minibüs cam filmi

Otobüs – Minibüs Cam Filmi

Değerli otobüs – minibüs sahipleri, Firma Yöneticileri, Belediye başkanlığı ulaşım görevlileri, Ulaşım kooperatif dernek yöneticileri:

Halkımız bireysel araçlar kadar, toplu taşıma araçlarını da tercih ederler.

Neredeyse günün her saati çalışan ticari araçlarda; misafirlerin, yolcuların, işe giden personellerin veya öğrenci taşıyan servis araçlarının konforunu ve güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak istemez misiniz?

Elbette yolcular kadar, görevli personellerin konforu ve güvenliği de…

GMC Araç cam filmi uygulaması, sadece bireysel araçlar için kulanılmamaktadır.

Aynı zamanda; Otobüs, minibüs, midibüs, minivan, van, panelvan, vip minibüs araçları içinde fazlasıyla tercih edilmektedir.

Gün içinde yaklaşık 24 saat çalışan araçlarınız ve yolcularınız araç içerisinde güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalmaktadır. Hele ki uzun bir seyahat söz konusuysa…

Tüm yolcuların ve görevli personellerin; önce can sonra mal güvenliğini koruma için size yardımcı olmak istiyoruz.

İklim koşullarının oluşturduğu ekstra sıcaklar, araç içerisinde ki havanın daha fazla artmasına sebep olmaktadır.

Örneğin yaz ayında, dışarıda hava sıcaklığı 30º ise, araç içerisindeki bu değer yaklaşık 40º‘dir. Mecburen böyle bir durumda misafirlerinizi ve kendinizi rahatlatmak için klimayı kullanmak zorunda kalacaksınız.

Peki klimayı çalıştırmak akaryakıt masraflarını ne kadar arttırır???

Aracınızın klimadan kaynaklı yakıt maliyetlerinizi %25 düşürdüğümüzü söylesek ve Size böyle bir teklifte bulunsak, nasıl bir tepki verirsiniz?

Sadece aracınızın yakıt tüketimine destek olmuyoruz, aynı zamanda tüm seyahat süresince maruz kalacağınız; fazla sıcaklıklardan, zararlı UV güneş ışınlarından, şaşırtıcı ışık yansımalarından, gece sürüşlerinde karşı taraftan gelen tehlikeli selektörlerden ve en önemlisi yolcularınızın can güvenliğine* büyük bir ölçüde destek sağlıyoruz.

Evet bunların hepsini Türkiye genelindeki yetkili GMC Film bayileri sağlıyor.

Üstelik aracınızın dinlenme aşamasında tüm uygulamaları gerçekleştirebiliyoruz.

Peki bunların hepsi nasıl oluyor?

Ticari araçlarınıza özel çözümler sunarak hem can sıkıcı sıcaklıklara engel oluyoruz, hem de yolcularınızın can güvenliğine* destek oluyoruz.

Profesyonel eğitimini tamamlamış master teknisyenlerimiz tarafından, Ömür boyu garanti kapsamında olan ticari araç cam filmi ve güvenlik cam filmi uygulamalarımız ile artık yolcularınız da, personelleriniz de daha konforlu ve daha güvenli.

Güvenlik cam filmi uygulaması ile, oluşabilecek bir kaza durumunda veya yolda oluşabilecek cam kırılması durumunda GMC Güvenlik cam filmi, cam kırılsa bile hiçbir şekilde parçalanmadan camı bir arada tutar. Ve böylelikle camın parçalanıp içeride bulunan kişilerin üzerine düşmesini/savrulmasını/dağılmasını engeller.

*Yapılan araştırmalarda insan üzerinde oluşan camdan kaynaklı hasar durumlarında kazadan ziyade daha çok, camın kırılması sonucunda cam parçalarının dağılması ile yolcuların yara aldığı tespit edilmiştir. 

Ticari araçlarınızın hiçbir parçasını sökmeden, orijinalliğini bozmadan ister resmi ister tüzel araçlara en iyi ve en profesyonel çözüm GMC Film bayilerinde.

GMC Film bayilerinde yaptıracağınız ticari araç cam film uygulamaları; Araç Muayene İstasyonlarında herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. (Cam filmi ile ilgili Kanun ve Yönetmelik yazısını okumak için lütfen tıklayınız.)

Bulunduğunuz şehirde GMC Film bayisi olmazsa bile, en yakın bayimizden randevu alarak aracınızın bulunduğu şehir ve saate göre gerekli organizayonu yapıp size bu konuda da destek oluyoruz.

Ayrıntılı bilgi için: GMC film Bayiler

ÖNERİLEN SAYFA

Binalara Cam Güvenliği

Binalara Cam Güvenliği

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yapılarınıza görsel kalite kazandırmak ister misiniz? Bina cam filmleriyle bina, …