arazi koruyucu fonksiyonlar

Arazi Koruyucu Fonksiyonlar

HAVERKAMP güvenlik çit sistemlerinin koruyucu fonksiyonları

Güvenlik bir mülkün çevresinden başlar. Davetsiz misafirlerden gelen saldırıların erken tespiti ve alarm sinyalinin iletilmesi çit sistemi ile başlayan bir görevdir. Bu nedenle HAVERKAMP, güvenlik açığı nedeniyle ilk ihlali teşebbüsüne bile işaret eden, güvenlik duvarları olarak davetsiz misafirler tarafından anlaşılamayan bir dizi tespit çiti geliştirmiştir.

Maksimum güvenliği sağlamak için tüm HAVERKAMP çit sistemleri ilave koruyucu fonksiyonlarla donatılabilir. Bireysel müşterinin gereksinimlerine göre boyutlandırılmış olan sistemin işlevselliği tirmanma veya tünel koruması eklenerek genişletilebilir. Ek mekanik koruma veya video gözetimi de eklenebilir. Bireysel bileşenler, mevcut çitlerde geriye dönük olarak entegre edilebilir.

Tırmanma Koruması

Çit sistemleri için Tırmanmaya Karşı Koruma

HAVERKAMP, tirmanma denemelerine karşı koruma sağlayan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Çitler ve duvarlar, basit post süspansiyon kolları, dikenli tel, Y direkleri veya uygulanan ağırlık yükünden tırmanma denemelerini tespit edebilen görünmez özümlerle de zenginleştirilebilir. Çitler veya duvarlara geriye dönük olarak da monte edilebilirler. HAVERKAMP ürün portföyü, özel mülklerin, işletmelerin veya büyük şirket binalarının çevresini korumak için ideal çözümler içeriyor.

Tünel koruması

Çit sistemleri için tünel koruma

Kaplanmamış zeminde, çitlerin altından fark edilmeden tünel açan ve böylece izinsiz giriş kazanan davetsiz misafirlerin riski her zaman vardır. Buna karşı koruma sağlamak için HAVERKAMP, bireysel çitlerle eklenebilecek ek tarama ve tünel koruma özelliklerini sunar. Herhangi bir tünel girişimi tespit edildi ve bir alarm sinyali iletildi. Tünel koruma fonksiyonu dışarıdan anlaşılamaz ve herhangi bir çit sistemine sonradan takılabilir.

Mekanik koruma

Güvenlik çit sistemleri mekanik koruma

Özellikle yüksek güvenlik gereksinimleri için HAVERKAMP, mekanik korumalı çit sistemleri tedarik etmektedir. Bu çitler son derece sağlam ve güçlü saldırılara bile dayanabiliyorlar. Sessiz akım denetimi ile donatılmış bu çitler, aşırı uzun menzilli çitlerin üzerinde bile, son derece güvenilir ve ihlal teşebbüslerini büyük hassasiyetle tespit edebiliyorlar. Bu nedenle, bu alarm çitler hem özel mülkleri hem de uzun çevre uzunluklarını korumak için güçlü bir bariyer oluşturur.

Video gözlem

Arazi çevresinin video gözetimi

HAVERKAMP güvenlik çitleriyle bir video gözetim sisteminin birleşimi, teşebbüs başlamış olsa dahi, denenmiş bir saldırıyı noktasal hassasiyetle lokalize etmeyi mümkün kılar. Sürveyans görüntüleri, güvenlik güçlerinin koordinasyonunda, olayların sırasının yeniden oluşturulmasında, hatta failin mahkum edilmesinde yardım ediyor. Dahası, kameraların varlığı, suçları başlamadan önce bile önleyebilecek potansiyel saldırganlara karşı etkili bir caydırıcılıktır. HAVERKAMP, tüm bireysel koruma gereksinimleri için uygun video gözetim sistemini sunar.

ÖNERİLEN SAYFA

yeni inşaat

Yeni İnşaat

Otuz yılı aşkın süredir HAVERKAMP, tüm dünyada test edilen mülk koruma alanında yüksek kalitede çok …