tadilat aşamasında uygulama

Tadilat aşamasında uygulama

  • HAVERKAMP, bir üretici ve ürün geliştiricisi olarak, yeni yapılar için mükemmel güvenlik özümleri yanı sıra, güçlendirme için tasarlanmış sayısız yüksek verimli güvenlik çözümleri sunmaktadır.
  • Yeni ve geliştirilmiş tesisatlar için PROFILON® güvenlik filmi çözümleri: özel haneler için hırsızlık önleme sistemleri, ticari kullanım için yüksek kaliteli çözümler, terör saldırılarına karşı koruma için patlama direnci – Almanya’da üreticiden direkt olarak
  • HAVERKAMP şu anda Malzeme Test Ajansı (Materialprüfungsamt) tarafından dünyadaki en güçlü güvenlik filmi – PROFILON® P3A – hırsızlığa karşı korunma için olduğu kadar dünyaca tanınmış patlamaya dayanıklı güvenlik filmi PROFILON® ER1 olarak gösterilen ürünleri üretiyor
  • Yeni ve yenilenebilir tesisatlar için ilave çerçeveler normal cam camın penetrasyon sınıfını P5A direnç sınıfına yükseltmektedir
  • Yeni ve güçlendirilmiş tesisatlar için çevre koruması: çevre sistemleri HAVERKAMP

Yeni bir binanın planlanıp planlanmadığına bakılmaksızın mevcut bir binanın amacı değiştirilir, binanın kullanıcıları bir takım değişiklikler sonucunda daha yüksek bir tehlike altına girer veya genel risk durumu gittikçe şiddetlenir – Güvenlik önlemlerini, içerdiği risklere uyacak şekilde adapte etmeniz mümkün olmalı, tersi değil.

Bu nedenle yeni kurulumlar için ideal çözümlerin yanısıra, HAVERKAMP binanın temel güvenliğini arzulanan seviyeye yükseltmek suretiyle güvenli mekanlar ve güvenli bir his yaratmak için mevcut mülklere kurulum için birkaç retrofit çözüm geliştirdi.

Yeni veya yenilenmiş yapılar için güvenlik

HAVERKAMP, tüm müşterilere, belirli koşullara uygun olarak, ister yeni bir bina isterse de bir yenileme tesisatı olsun diye ihtiyaç duydukları güvenliği sunmaktadır.

Yeni ve geliştirilmiş tesisatlar için güvenlik film sistemleri

HAVERKAMP, uzun yıllara dayanan tecrübesinin birleşimi ile HAVERKAMP’ın bilgi birikiminin genişliği sayesinde, ev hırsızlığına karşı koruma, ister ticari mülkler için en üst düzey çözümler olsun, ister PROFİLON® güvenlik filmleri dizisini sürekli geliştiriyor. Terör saldırılarında patlamaya karşı korunmak için.

HAVERKAMP şu anda Malzeme Test Ajansı (Materialprüfungsamt) tarafından dünyadaki en güçlü güvenlik filmi – PROFILON® P3A – hırsızlığa karşı koruma ve ayrıca dünyaca tanınmış patlamaya dayanıklı güvenlik filmi PROFILON® ER1 olarak gösterilen ürünleri üretiyor. Zaten birçok insanın hayatını kurtardı.

Diğer güvenlik filmi çeşitleri ve HAVERKAMP PROFILON® güvenlik filmleri hakkında ek bilgi burada bulunabilir.

Yeni ve güçlendirilmiş tesisatlar için ilave çerçeveler

Sadece güvenlik filme sistemleri değil, aynı zamanda yenileme için de uygundur. Varolan pencereleri yeni koşullarla ikiye katlayarak, geleneksel pencerelerin direncinde belirgin bir artış sağlamak mümkündür.

PROSECURAL® ilave çerçeveler, geleneksel pencere camının penetrasyon sınıfını direk olarak P5A direnç seviyesine yükselterek camın RC3 güvenlik sınıfına girme direncini arttırır – güvenlik camları ile aynı seviyededir.

HAVERKAMP PROSECURAL® eklenti çerçeveler hakkında daha fazla bilgi burada bulunabilir.

Yeni ve güçlendirilmiş tesisatlar için çevre koruması

Çevrenin korunması alanında, HAVERKAMP çit algılama sistemleri, işlevsel çitlerin, büyük değişiklikler yapmaksızın algılama çitlerine dönüştürülmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Bunlar, bir video gözetim sistemine mükemmel bir ektir ve herhangi bir saldırı girişimini mülkün çevresine doğrudan tespit eder.

HAVERKAMP çit sistemleri hakkında daha fazla bilgi burada bulunabilir.