Güvenlik Yönetim Merkezi

HAVERKAMP yönetim sistemi: güvenlik sistemleri için merkezi kontrol ünitesi

HAVERKAMP alarm yönetimi, güvenlik sisteminin yapılandırma, görüntüleme ve sinyal iletme işlevlerini merkezi olarak kontrol eden güçlü bir yazılımdır. Sistem, potansiyel tehlike senaryolarını analiz etme ve bunları hızlı bir şekilde işleme konusundaki uzun yıllara dayanan deneyime dayanarak geliştirildi.

HAVERKAMP yönetim yazılımı gibi gözetim sistemlerinin amacı izleme prosedürünü kullanıcıya açık bir şekilde yapılandırmaktır. Yüksek kaliteli görselleştirme ve HAVERKAMP sisteminin sezgisel ve tutarlı bilgi işleme mantığı, entegre alarm sistemlerinin kapsamlı ve hedefe yerleştirilmesini sağlar.

HAVERKAMP güvenlik sistemlerinin optimum kontrolü için merkezi ünite

HAVERKAMP’in sensörlere ve hareketsiz akımlara dayalı çevresel sistemlerine ek olarak, bina güvenlik sistemine dahil edilebilecek bir dizi başka HAVERKAMP ürünü var. IR bariyerleri, kapı anahtarı kontakları ve manyetik kontaklar gibi mevcut sensör bileşenlerini entegre etmek de mümkündür. Sistem, CCTV sistemlerini kontrol etmek için de idealdir.

HAVERKAMP alarm yönetim sistemi, herhangi bir kontrol merkezi ortamında son derece verimli 19 ” ekipman entegrasyonu ile tüm ortak geçersiz çalışma kontrol sistemlerine özel olarak bağlanabilir.

HAVERKAMP yönetim sistemi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

ÖNERİLEN SAYFA

video teknolojisi

Video Teknolojisi

İdeal bir güvenlik çözümü çoğunlukla HAVERKAMP ürünlerinin video gözetim sistemleri ile kombinasyonudur Bunun nedeni, sistemlerin …