çevre güvenliği

Çevre Güvenliği

Çevre koruma kavramı

  • Çevrenin korunmasının amacı mülkiyet sınırlarına girme girişimlerini engellemek ve bu en dış koruma alanındaki herhangi bir girinti girişimi tespit etmektir
  • Amaç: müdahale süresini en üst düzeye çıkarmak
  • HAVERKAMP çok sayıda çevre koruma ürünleri ve konseptleri sunar; Bunların birçoğu 30 yılı aşkın piyasa tecrübesine dayanan kurum içi gelişmeler olup fiziksel güvenlik ve göze çarpmayan algılama hepsini bir arada sunmaktadır
  • MicroGARD® pro, bir yenileme çözümü olarak mevcuttur, AluGARD®, modüler bir alüminyum güvenlik çit sistemi ve PanelGARD®, lojistik binalar ve depolar için gizlenmiş bir cephe sensörüdür.

Çevre, korunan bir binayı çevreleyen dış alan olup, bu alan, ister özel bir konut, ister ticari mülk olsun, sınırları koruma gerektiren bir bölge olsun.

Çevrenin korunması amacı tüm çevresel alanlar için aynıdır: amaç, mülkiyet sınırlarına girme girişimlerini engellemek ve hem dış çevresin hem de korunan alanın kendisi içindeki – yani en dıştaki koruma alanındaki koruma ve güvenlik – olayları saptamaktır. Ayrıca, dış cephelerin yanı sıra yol kapısı ve erişim yollarının izlenmesi ve korunması da dahildir.

Pek çok güvenlik kavramı müdahale süresini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor. Bu, bir girişime ya da gerçek dolaşmanın erken tespiti ile sağlanır – ve saptanırsa, müdahale için daha fazla zaman kalır. Mülkün sınırında kurulan bir algılama çiti, bir saldırganın tespit edilmesi ve uygun önlemlerin başlatılması için en iyi ve en iyi ilk fırsatını sık sık temsil eder.

HAVERKAMP çevre koruma: ürün portföyü

HAVERKAMP, güvenlik, izleme ve iyileştirme tedbirlerinin merkezi amaçlarını etkileyen çevre koruma için bir dizi yaklaşım ve ürüne sahiptir. Birçok müşteri, bu modüllerin ve ürünlerin işlevselliğini ve güvenliğini doğrulamıştır.

Esnekliği yüksek performans ile birleştiren ilave sistemler geliştirdik – mevcut çitlerden alarm çitine dönüştürmek için tasarlanmış olan MicroGARD® pro gibi.

HAVERKAMP ürün yelpazesinde ayrıca, çeşitli bulgu çitleri vasıtasıyla, bir mülkün sınırında bir saldırgana karşı fiziksel direnç sunan yüksek performanslı çitler bulunur. Bunlar, algılama işlevlerini görünmez hale getiren ve birçok failin tespit edilmediklerini bile fark etmediği bir şekilde yapılandırılmıştır.

HAVERKAMP’deki en yeni gelişme, tamamen gizlenmiş ve genellikle davetsiz misafirler tarafından algılanamayan PanelGARD® cephe sensörüdür.

Bir taraftan, şirket gibi profesyonel Microgard® özellikle güçlü ve çok yönlü güçlendirme sistemleri, geliştirilmiş mevcut çitleri Alarm çitler repurpose.

İkincisi HAVERKAMP portföyünde saldırgan arsa mekanik direnç farklı algılama çitler ile karşı ancak algılama işlevselliği kabul edilmez, böylece de tasarlanmış olan yüksek performanslı çitler bir dizi sunuyor. Avantajı: Birçok suçluların genellikle tespit edildiğini değil farkındayız.

Tamamen gizli – genellikle iç faillerin tarafından tanınmayan – HAVERKAMP son gelişme cephe sensörü PanelGARD® olduğunu.