GMC Film Kabuk Değiştiriyor

Hoşgeldiniz

GMC Film Güvenlik alanına hoş geldiniz.

Bu bölümde HAVERKAMP tarafından geliştirilen ve üretilen; çevre koruma, bina güvenliği ve otomotiv güvenliği alanlarında, yeni binalarda kullanılabilen ve aynı zamanda tekrar güçlendirilmesi için de oldukça etkili, görsel olarak göze çarpmayan yapı güvenliği hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

HAVERKAMP çevre korunmasını sağlamak için bir dizi güvenlik çiti çözümü geliştirmiştir; Bunlar bir saldırganın farkına varmadan ve bir çitin veya bariyerin delinmesine yönelik herhangi bir girişimde güvenilir bir şekilde sinyal verir.

HAVERKAMP, müşterilerine güvenlik filmleri ve koruma filmleri, güvenlik pencereleri ve kapıları, ek pencere sistemleri ve saldırı önleyici perdeler içeren çeşitli direnç sınıflarında çok çeşitli bina, yapı güvenlik ürünleri sunmaktadır.

Aynı zamanda Otomotiv alanında HAVERKAMP, sürücü ve yolcuların koruması için araç güvenlik filmleri sunmaktadır.

30 yılı aşkın tecrübeye sahip bir üretici olarak, Almanya’da üretilen HAVERKAMP güvenlik çözümleri tüm Dünya’da büyük talep görmektedir. Aşağıdaki sayfalarda, ürünlerimiz ve bunların koruyucu özellikleri ile referanslar ve müşteri hizmetleri hakkında daha fazla bilgi verilmektedir.

HAVERKAMP hakkında

Güvenlik, ülkemizde ve tüm dünyada insan, yapı, araçlarda benimsenen en önemli koruma unsurudur.

Uluslararası şirketlerin, kuruluşların, devletlerin ve enstitülerin bütünsel güvenlik çözümlerine olan talep, her yönetici tarafından ele alınan ana unsurlardan biridir.

HAVERKAMP, 35 yıldan uzun bir süredir bina ve çevre koruma güvenliği için yenilikçi çözümler geliştirir ve üretir. Şirket, “Almanya’da yapılan” yüksek sınıf güvenlik teknolojisinin muazzam ve eşsiz bir ürün portföyüne sahiptir.

Pazarlanan tüm ürünler %90’dan fazlası kendi bünyesinde geliştirilmektedir. HAVERKAMP, güvenlik filmlerinin tek üreticisi olan Almanya merkezli bir markadır. Üretilmekte olan tüm ürünler; Dünya çapında en çok bilinen “German Materialprüfungsamt”ın sertifikasına sahiptir.

ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

Bu sertifika HAVERKAMP’in yüksek kalitesini onaylar – ‘gelişimden montaja’

 

iso9001