Üretim Kalitesi

Üretim ve kalite

  • Almanya’da üretilen HAVERKAMP kalitesi
  • ISO 9001 kalite güvencesi
  • Film sistemleri: Gerekli tüm arıtma süreçleri ve otuz yılı aşkın tecrübesi ile kendi üretimi
  • Çevre sistemleri: şirket içi güvenlik ve çit güvenlik sistemleri
  • Güvenlik camları ve kapıları: özelleştirilmiş, yüksek kaliteli pencere imalatı için güvenlik yeterliliği

HAVERKAMP, hızlı dönüşüm ve sürekli yeni meydan okumalarla karakterize pazar segmentlerinde faaliyet göstermektedir. Bu gibi bir piyasa ortamında, eldeki görevi analiz etmek, uygun çözümü üretmek, kurulum ve satış sonrası hizmetlerde sürekli ve güvenilir bir şekilde yüksek kalite sağlamak çok önemlidir.

Almanya’da HAVERKAMP kalitesi

HAVERKAMP, kalite güvencesini devam eden optimizasyona tabi tutmakta ve 2003 yılından beri ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Faaliyet alanının karmaşıklığı ve karşı karşıya bulunduğu yeni zorlukların genişliği nedeniyle HAVERKAMP’ın kalitesi ve personel gelişimi yaklaşımı; ‘Made in Germany’ kalite mühürüne gururla ve her müşteriye bu kaliteyi iletirken, ilgili görev için en iyi çözümdür.

Almanya’da HAVERKAMP üretimi

HAVERKAMP, üretim tesislerinde ‘Made in Germany’ kalitesine odaklanıyor. Şirket içi üretim, ilgili tüm arıtma ve ürün optimizasyon adımlarının doğrudan kontrol edilmesine ve ürün modifikasyonlarının ve yeni gelişmelerin hızlı ve esnek bir şekilde uygulanmasını sağlamak için yapılandırılmıştır. Bu, hem kalite hem de müşterilerimiz için güvenlik yaratır.

Film sistemleri

HAVERKAMP, film üretim faaliyetlerinde otuz yıldan fazla tecrübeye sahip olabilir. Kendi bünyemizdeki üretim tesislerimiz, kendi kapsamlı, kapsamlı bilgi birikimimizle sürekli gelişime devam etmektedir. Firmamızın film teknolojisi alanındaki mükemmel pazar konumunu garanti eden bu optimize edilmiş üretim tesisleri.

Çevre sistemleri

Benzer şekilde çevre sistemleri alanında HAVERKAMP güvenlik teknolojisinde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Tüm durgun mevcut sistemler, kurum içi ürün geliştirmeleridir ve devam eden yoğun test ve optimizasyona tabi tutulmaktadır. Sensör sistemlerinin nihai montajı Münster’deki üretim sahasında gerçekleştirilir ve sevkıyattan ve kurulumdan önce gerçek zamanlı olarak test edilir. Parça tedarikçileri ve sistem ortakları, HAVERKAMP’ın kalite gereksinimlerini çok iyi bilir ve HAVERKAMP güvenlik uzmanlarından yoğun bir talimat alır. HAVERKAMP, video ekipmanını yalnızca tanınmış Alman ortak şirketlerinden temin etmektedir. Kullanılan sistemlerin maksimum kalite gereksinimlerini karşılamasına ve HAVERKAMP’in kendi sistem bileşenleri, modüler arayüz programları ve kurum içi yönetim yazılımına uymalarına özen gösteriyoruz.

Pencereler ve kapılar

Güvenlik camları ve kapı bölümlerinde HAVERKAMP, tanınmış pencere üreticisi EGE ile olan sürekli ortaklığına dayanıyor. İki şirket aynı girişimci ruhun yanı sıra müşteriye mümkün olan en iyi kalitenin sağlanması hedefini de paylaşıyor. Güvenlik teknolojisi ve yüksek kaliteli pencere yapımındaki yeterliliklerini birleştirerek, iki ortak bu ürün segmentinde standartlar belirliyor.

Ürün geliştirme

  • HAVERKAMP ticari müşteriler, kamu kurumları ve özel müşteriler için güvenlik ürünleri geliştiriyor
  • Üretilen ürünlerin %90’dan fazlası kendi bünyesinde geliştirilmektedir
  • Film teknolojisi: HAVERKAMP Almanya’da güvenlik filmlerinin tek üreticisidir
  • HAVERKAMP PROFILON® filmleri, Malzeme Test Ajansı (Materialprüfungsamt) tarafından dünyanın en güçlüsü olarak kabul edilir ve sertifikalandırılır
  • Ürün geliştirme – çevre sistemleri: HAVERKAMP tarafından üretilen MicroGARD® pro ve AluGARD® çevresel koruma

Otuz yılı aşkın tecrübesiyle HAVERKAMP, özel kişiler için güvenlik konseptleri, ilgili risklere sahip ticari işletmeler ve kamu organları ve politik görevliler de dahil olmak üzere çok çeşitli müşteri gereksinimleri için güvenlik çözümleri geliştirmiştir. Bu deneyim sadece güvenlik çözümlerinin kavramsal tasarımını değil, aynı zamanda ürün geliştirmenin vazgeçilmez ve ayrılmaz bir parçasıdır.

Müşteri profilleri büyük ölçüde değişir ve yüksek teknoloji ürün portföyü bireysel değişiklikleri mümkün kılar. HAVERKAMP, tecrübesini ve teknik yeterliliğini ürünlerinin geliştirilmesinde, yeni güvenlik gereksinimlerine göre değiştirerek veya tamamen yeni kavramlar geliştirirken tekrar tekrar uygular. Güvenlik açısından düşünmek, önceden düşünmek demektir – bu da ürün geliştirme sürecine yansır.

Film teknolojisi

HAVERKAMP’ın film bölümü otuz yılı aşkın bir üretim tecrübesine sahiptir ve kendi bünyesindeki üretim sistemlerimiz kendi geniş kapsamlı bilgi birikimimiz temelinde düzenli olarak hedefli bir gelişime sahiptir. Firmamızın film teknolojisi alanında sahip olduğu üstün pazar konumunu ve HAVERKAMP’i Almanya’nın her yerindeki güvenlik filmlerinin tek üreticisi yapan şey, bu optimize sistemlerdir.

HAVERKAMP PROFILON® filmleri hem kırılma direnci (DIN EN 356’ya göre P3A atılan nesne direnci) hem de patlama koruması (patlama direnci) bakımından Malzeme Test Ajansı (Materialprüfungsamt) tarafından dünyadaki en güçlü filmler olarak kabul edilir ve sertifikalandırılır ER1, DIN EN 13541 ER1 (NS) ‘ye göre). Bu başarı, sürekli ürün geliştirme politikamızdır.

Çevre koruma

HAVERKAMP, müşterinin gereksinimlerine göre karmaşık veya göze çarpmayan bir tasarımla yapılandırılmış etkin çevre koruması için, güvenlik çitleri olarak çoğunlukla ayırt edilemeyen algılama çitleri geliştirmiştir. Tasarımları göze çarpmayan ve zamansız olan bu çitler her zaman en yeni teknolojiyi içeriyor.

HAVERKAMP, bu ikiz gereklilikleri temel alarak güvenilir koruma sağlayan yüksek teknolojili çevre sistemleri geliştirir. İki sistemimiz – MicroGARD® pro ve AluGARD® – kendi bünyesinde geliştirildi ve piyasada tanıdık isimlerdi. Ünlü şirketler, lojistik merkezleri, resmi acenteler ve özel kişiler zaten HAVERKAMP’ın yenilikçi gücüne güveniyorlar.