sensör teknolojisi

Sensör Teknolojisi

  • Çit sensör sisteminin avantajı, sızdırmazlık girişimlerinin zaman ve yerinin yüksek hassasiyetle belirlenmesini titizlikle algılamaları ve izinsiz giriş girişimlerini görselleştirmek için video gözetim sistemlerini kontrol etmek için en uygun olanıdır.
  • Sensör teknolojisini içeren en son HAVERKAMP ürün geliştirme MicroGARD® pro’dur – standart tel kafes, ızgara paneli, tel ve genişletilmiş tel çitlerle güçlendirme, onları son derece esnek, uygun maliyetli güvenlik çit sistemlerine dönüştürmek için idealdir.
  • HAVERKAMP, güvenlik sistemlerinde sıcaklık, hareket, genişleme, titreşim ve radar / ultrason sensörleri gibi çeşitli farklı sensör tipleri kullanmaktadır.

Sensörler, çevresel, biyolojik veya teknik parametrelerdeki değişiklikleri ölçmek ve kontrol etmek için kullanılır. Güvenlik teknolojisinde, algılayıcı sistemler esas itibarıyla çevre tespitinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Sensör sistemlerinin avantajı titreşimlerin hassas bir şekilde tespit edilmesidir ve herhangi bir saldırı girişimi zamanının ve konumunun yüksek hassasiyetle belirlenmesidir. Bu nedenle, izinsiz girme girişimleri doğrudan görselleştirilebilen video gözetim sistemlerinin kontrolünde kullanım için idealdir.

Günümüzün tüm algılayıcı sistemlerinin hâlâ eksikliği, gerçek bir alarm ile yanlış alarm arasında ayrım yapmalarını sağlayan yapay zekadır. Buna göre, algılayıcı sistemlerin dezavantajı, yanlış

Alarmlar mümkündür (çevresel parametrelere, hava koşuluna ve yerel flora ve fauna’ya bağlı olarak); Bu sebeple HAVERKAMP bir aşağı akış kontrol merkezine bağlamanızı önerir.

Tespit edilecek olayın türüne ve ürüne bağlı olarak HAVERKAMP, sıcaklık, hareket, genişleme, titreşim ve radar / ultrason sensörleri dahil olmak üzere güvenlik sistemlerinde bir dizi farklı sensör tipi kullanmaktadır.

Sensör teknolojisine dayanan HAVERKAMP çevre sistemleri burada bulunmaktadır.

ÖNERİLEN SAYFA

Güvenlik Yönetim Merkezi

HAVERKAMP yönetim sistemi: güvenlik sistemleri için merkezi kontrol ünitesi HAVERKAMP alarm yönetimi, güvenlik sisteminin yapılandırma, …