güçlendirme

Güçlendirme

Duvarlara veya çitler gibi mekanik koruma tesislerinin halihazırda sahada bulunması durumunda, HAVERKAMP, uygun algılama teknolojisi eklemek için yenilenebilir ürünler tedarik etmektedir. Bireysel risk durumuna, bireysel koruma gereksinimlerine ve kişisel tasarım tercihlerine bağlı olarak bir takım çözümler mevcuttur.

Popüler, yüksek performanslı MicroGARD® pro sistemi, penetrasyon veya tırmıklanma şeklinde saldırı girişimleri tespit edebilen bir güvenlik çiti oluşturmak için, çubuk ızgaralar veya hasır eskrim gibi, koruyucu fonksiyona sahip olmayan geleneksel çit konstrüksiyonlarına eklenebilir . Ek sensör gözetim sistemleri ile birlikte hemen hemen her projede iyi, güvenli ve düşük maliyetli bir genel çözüm uygulamak mümkündür.

Talep üzerine mevcut HAVERKAMP sistemlerini optimize etmek de mümkündür. Yapısal koşullar izin veriyorsa yan itme süspansiyon kolları bu amaçla kullanılabilir.

Gizli olarak ve hiçbir yükümlülük altında herhangi bir zamanda size bilgi vereceğiz! Sadece bize sor.

ÖNERİLEN SAYFA

arazi koruyucu fonksiyonlar

Arazi Koruyucu Fonksiyonlar

HAVERKAMP güvenlik çit sistemlerinin koruyucu fonksiyonları Güvenlik bir mülkün çevresinden başlar. Davetsiz misafirlerden gelen saldırıların …