orijinal donanım yenileme

Orijinal Donanım ve Yenileme

HAVERKAMP otomotiv filmleri – Orijinal ekipman ve tadilat için

  • Motorlu araçlar için PROFILON® AM A1 güvenlik filmi, kopma ve araba uyuklamasına karşı koruma sağlar ve ayrıca bir kaza durumunda korur
  • Uygulama alanları: özel araçlar, polis ve itfaiye araçları, nakliye ve lojistik şirketleri
  • Hem orijinal ekipman hem de sonradan takma için aynı şekilde uygundur
  • HAVERKAMP, orijinal ekipman tedarikçisi olarak otomobil endüstrisi ile birlikte çalışır ve çok sayıda otomobil üreticisi için PROFILON® AM A1 güvenlik filmine uyar

HAVERKAMP ürünleri ve gelişmeleri öncelikli olarak binaları ve mülkleri korumak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, verimliliği ve etkinliği nedeniyle, bazı ürünler otomotiv sektöründe de başarılı olmuştur.

PROFILON® AM A1, araçlara çarpma ve gasp suçlarına karşı gelişmiş koruma sağlayan bir güvenlik filmidir; Araç camları için öngörülen tipte güçlendirilmiş güvenlik camına uygulanır ve böylece hırsızlığı önlemede etkilidir. Camın kubbeli şekli ile bağlantılı olarak, bu, aracın içine girmenin daha zor olmasını sağlar. Kaza durumunda, kaplanmış cam panel içten ve dışardan kolayca ve tamamen bastırılabilir.

HAVERKAMP, otomobil endüstrisi için orijinal ekipman tedarikçisi ve şu otomobil üreticileri için PROFILON® AM A1 güvenlik filmi üretiyor: Mercedes – Audi – Landrover – VW – Renault – BMW – Porsche – Skoda – Seat.

PROFILON® AM A1: özel, yardımcı ve nakliye araçları için orijinal ekipman ve yenileme

HAVERKAMP’ten PROFILON® AM A1 güvenlik filmleri, hem araba donuklama hem de değerli eşyaların çalınmasına karşı etkili koruma sağlayan orijinal ekipman ve tadilat çözümleri gibi tüm dünyadaki özel araçlara yerleştirilmiştir. Ayrıca, polis ve itfaiye araçlarındaki yolcuları korumak için de kullanılırlar. PROFILON® AM A1’in kullanılması, taşların veya diğer mermilerin aracın iç yüzeyine girmesini ve yolcuların yaralanmasına neden olmaz. Antrenör firmalarının yanı sıra nakliye ve lojistik firmaları da PROFILON® AM A1’in sağladığı güvenliğe güvenir.

PROFILON® AM A1 güvenlik filmi hakkında daha fazla bilgi burada bulabilirsiniz.