railgard

RAILGARD®

Ön ızgara çitleri için tırmanma koruması

Özellikler

  • Kısa ve uzun mesafelerde tırmanıcı koruma
  • Tırmanma girişimlerine karşı sabotaja dayanıklı tespit
  • Her sinyal hattı için ayrı ayrı ayarlanabilen basınç yükü
  • Yanlış alarmlara (hayvanların veya çevresel koşulların neden olduğu) karşı hassastır
  • Tüm RAL renkleri ve yüzey dokularında mevcuttur

Uygulama alanları

  • Özel mülkler
  • Üretim tesisleri, lojistik firmaları, depolar ve ofis kompleksleri için ticari arsa sınırları

RailGARD® AluGARD® taban sistemine entegre edilebilir

RailGARD®, AluGARD® taban sistemine entegrasyon için idealdir. AluGARD®, çeşitli boyut ve çaplarda HAVERKAMP’den temin edilebilen bir alüminyum direk sistemidir. Bunlara müşterinin gereksinimlerine göre uyarlanmış çeşitli doldurucuların yanı sıra tırmanma koruma ve sensör ve video sistemleri de takılabilir.

AluGARD® hakkında daha fazla bilgi burada bulabilirsiniz.

HAVERKAMP’den alınan RailGARD® tırmanma tespit sistemi, denenmiş ve test edilmiş WaveGARD® sisteminden geliştirildi ve böylece uzun uzamalarda optimize edildi. RailGARD®, ızgara korkuluklarına takılabilir veya WaveGARD® veya GlasGARD® sistemlerine ek olarak kullanılabilen ince bir çözümdür.

RailGARD®, müşterinin gereksinimlerine göre her bir sinyal hattı için ayrı ayrı konfigüre edilen basınçları tespit edebiliyor. Bu, küçük hayvanlar ya da kar yağışı gibi yanlış alarmlardan kaçınır. Bununla birlikte, sistem insanların tırmanma girişimlerini hemen ve güvenilir bir şekilde tespit edebiliyor.

Müşteri, sabotaja karşı dayanıklılık tespit sisteminin çevreye mükemmel şekilde uymasını sağlamak için RAL renklerinin tamamından ve yüzey dokularıından seçim yapabilir. Dolayısıyla tırmanma algılama sistemi çıplak gözle hemen hemen görünmezdir.