video teknolojisi

Video Teknolojisi

  • İdeal bir güvenlik çözümü çoğunlukla HAVERKAMP ürünlerinin video gözetim sistemleri ile kombinasyonudur
  • Bunun nedeni, sistemlerin birbirlerini tamamlaması ve en iyi algılama sonuçları ve en düşük yanlış alarm oranıyla karşılıklı denetimi mümkün kılmasıdır
  • HAVERKAMP güvenlik sensörleri ve çevre sistemleri, maksimum müdahale periyodu için mümkün olan en erken alarm aktivasyonuna izin veren maksimum hassasiyet ve gerçek zamanlı CCTV sistemleri için girme girişimlerinin koordinatlarını sağlar

Görme duyusu insan duyusunun en önemlisidir. Görsel olarak doğrulayabildiğimizde, en üst düzeyde güvenlik hissi yaşarız. Her şeyin yoluna gireceğini ‘görmek’ ve bir şey olup olmadığını görmek ‘görmek’ zorundayız.

Güvenlik sistemleri geliştikçe, akıllı video sensörleri CCTV), akıllı temellere dayanan saldırıları sinyalize edebilen aktif alarm sensörünün çalışmalarını giderek daha fazla yürütüyor. Bununla birlikte, video sensör sistemlerinin görünürlüğü veya görünür alan sınırlandırıldığında sınırları vardır. Dahası, bu sistemler asla yanlış alarmlardan tamamen arındırılmış ve tüm uygulamalar için uygun değildir.

Video teknolojisi ile birlikte HAVERKAMP ürünleri: tüm hislerinizle güvenlik

HAVERKAMP ürünlerinin video gözetim sistemleri ile kombinasyonu çoğu zaman ideal bir güvenlik çözümüdür, çünkü sistemler birbirlerini tamamlar ve en iyi algılama sonuçları ve en düşük yanlış alarm oranıyla karşılıklı denetimi sağlar.

HAVERKAMP güvenlik sensörleri ve çevre sistemleri, CCTV sistemleri için yapılan saldırıların koordinatlarını maksimum hassasiyetle ve gerçek zamanlı olarak sağlayarak alarmı kontrol merkezinde en erken mümkün olan en yüksek zamanda yükseltebilir ve böylece müdahale süresini en üst düzeye çıkarabilir.

HAVERKAMP etkili bileşenler eşleştirmesini sağlamak için saygın üreticilerin video ekipman arayüzlerini ürün ve modüllerine entegre eder.

ÖNERİLEN SAYFA

Güvenlik Yönetim Merkezi

HAVERKAMP yönetim sistemi: güvenlik sistemleri için merkezi kontrol ünitesi HAVERKAMP alarm yönetimi, güvenlik sisteminin yapılandırma, …