woodgard

WOODGARD®

Ahşap görünümlü güvenlik çit – Alarm izleme

Özellikler

  • İsteğe bağlı olarak tırmanma, tünel açma veya diğer koruma fonksiyonları ile mevcut sessiz manevra korumalı ahşap güvenlik çiti
  • WoodGARD ® güvenlik çiti, son derece uzun servis ömrü için çelik direklerle kombine edilebilir
  • Penetrasyon veya tırmanma algılaması için izleme elemanları, eğitimsiz göze benzemez
  • Yanlış alarm oranı son derece düşük
  • Çeşitli tasarım seçenekleriyle (örneğin gizlilik koruması veya bahçe tipi çit gibi) ahşap güvenlik çitleri ve ahşap çeşitleri

Uygulama alanları

  • Özel mülkler
  • Arsalar ve villalar
  • Parklar
  • Bahçeler
  • Şirket binaları

Mülk ve yapı

WoodGARD® çelik direklerle kurulabilen, ahşap, sessiz bir akım izlenebilen güvenlik çitidir. Çit panelleri ayrıca tırmanma korumasıyla donatılabilir. Üst travers üzerindeki özel soğurulan ses elemanları, nokta hassaslığı ile tırmanma denemelerini güvenilir bir şekilde tespit edebilir. İzleme, özel olarak geliştirilmiş bir elektronik değerlendirme sistemi ile birlikte bir optik dalga kılavuzu tarafından gerçekleştirilir. Tırmanıcı koruma yapısının üst sınırı hem işlenmemiş bitirme hem de tüm RAL renklerinde mevcut U şekilli ahşap kaplama panelleri veya alüminyum kaplar biçiminde olabilir.

WoodGARD®, AluGARD® taban sistemine entegre edilebilir

WoodGARD®, AluGARD® taban sistemine entegrasyon için uygundur. AluGARD®, çeşitli boyut ve çaplarda HAVERKAMP’den temin edilebilen bir alüminyum direk sistemidir. Bunlara müşterinin gereksinimlerine göre uyarlanmış çeşitli doldurucuların yanı sıra tırmanma koruma ve sensör ve video sistemleri de takılabilir.

AluGARD® hakkında daha fazla bilgi burada bulabilirsiniz.

Doğal yapı malzemeleri sevenler için, HAVERKAMP’den alınan WoodGARD® eskrim son derece etkili bir penetrasyon ve tırmanma tespit sistemi. WoodGARD®, gözetim unsurlarının neredeyse görünmez şekilde entegre edildiği, elektrikle izlenen bir ahşap çittir. Mevcut tasarım seçenekleri için neredeyse hiç sınır yoktur – sistem meşe, sedir ve Sibirya karaçamını da içeren çok sayıda ahşabın içine entegre edilebilir.

WoodGARD® ahşaptan yapılmış, çelik direklerle kurulabilen ve son derece uzun hizmet ömrü sağlayan sessiz bir akım izlenen güvenlik çitidir. Güvenilir güvenlik teknolojisi neredeyse yanlış alarm olasılığını dışlar.

WoodGARD® tarafından sunulan tasarım seçenekleri, güvenlikten pikap veya bahçe çitine kadar veya pergola elemanlarında olmak üzere son derece çeşitlidir.

ÖNERİLEN SAYFA

gimacard

GIMAGARD®

Çelik örgü çit güvenliği Özellikler Uzatılabilir, modüler yapıya sahip çelik ızgara panellerinden oluşan güvenlik çitleri …