otomotiv ve ulaşım

Otomotiv ve Ulaşım

Motorlu araçlar için güvenlik

  • Motorlu araçlar için PROFILON® AM A1 güvenlik filmi: kırılmaya ve girmeye, araba uyuklama ve kazaların etkilerine karşı koruma
  • Uygulama alanları: özel araçlar, polis ve itfaiye araçları
  • Hem orijinal ekipmanın fabrika çıkışı hem de yenileme için aynı şekilde uygundur

HAVERKAMP ürünleri ve gelişmeleri öncelikli olarak binaları ve mülkleri korumak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, verimliliği ve etkinliği nedeniyle, bazı ürünler otomotiv sektöründe de başarılı olmuştur.

PROFILON® AM A1, araçlara çarpma ve gasp suçlarına karşı gelişmiş koruma sağlayan bir güvenlik filmidir; Araç camları için öngörülen tipte güçlendirilmiş güvenlik camına uygulanır ve böylece hırsızlığı önlemede etkilidir. Camın kubbeli şekli ile bağlantılı olarak, bu, bir araca girmeye çalışır. Kaza durumunda, kaplanmış cam panel içten ve dışardan kolayca ve tamamen bastırılabilir.

HAVERKAMP otomobil filmleri için uygulama alanları

Tüm dünyadaki özel araçlar, hırsızlığa karşı (car-napping) korunmak için HAVERKAMP tarafından PROFILON® AM A1 ile donatılmıştır.

Otomotiv filmleri polis güçleri ve itfaiyeciler tarafından araçlarda insanların korunması için de kullanılmaktadır. PROFILON® AM A1’in kullanılması, taşların ve diğer mermilerin aracın iç yüzeyine nüfuz etmesini ve yolcuların yaralanmasını önler.

PROFILON® AM A1 güvenlik filmi hakkında daha fazla bilgi buradan ulaşabilirsiniz.